ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Сезон розпочався зборами у Львові/

Сезон розпочався зборами у Львові

22 лютого у Львові розпочалися міжнародні тренувальні збори національної збірної України. Це перший етап підготовки кращих каратистів України до головних стартів олімпійського сезону.

 

Як завжди в останні часи, у процес втрутився чортів коронавірус: запрошені для участі в зборах національні збірні Йорданії та Чилі не змогли приїхати до Львова. Вони проводили попередні збори в Йорданії, та напередодні вильоту до України, вже з квитками на руках, з’ясувалось, що у чилійців є три інфікованих, а у йорданців – шість.

Вирішили не ризикувати, за погодженням з головним тренером національної збірної України Антоном Нікуліним, перенесли спільні збори на період між етапами Прем’єр Ліги у Стамбулі (12-14 березня) та Лісабоні (30 квітня - 2 травня).  

Втім, поточні збори все одно стали міжнародними: до Львову приїхали спортсмени з Алжиру, Марокко, Бельгії, Ізраїлю. Очікується ще прибуття каратистів з Болгарії. Антон Нікулін навіть зізнався, що не надто радіє такому великому представництву: у спортзалі фітнес-центру, де проходять тренування вже бракує місця.

Власне на зборах йдуть численні спаринги. Спортсмени, які скучили за змаганнями та контактами через вимушену коронавірусну перерву, залюбки тренуються, виконують вправи, спарингують, аналізують теоретичні питання. Уся робота йде по плану.

Серед новин: Анжеліка Терлюга приїде до Львову та приєднається до збірної напередодні вильоту в Стамбул. Наразі вона готується в Одесі індивідуально зі своїм персональним тренером Денисом Морозовим. 

Антон Нікулін нагадав, що головна ціль зборів – тактико-технічна підготовка спортсменів до етапів Прем’єр-ліги, чемпіонату Європи та кваліфікаційного олімпійського турніру. Плани на Європу дуже амбітні. «Маємо добрий склад – сильні чоловіки, сильні жінки, добрі стінки, - каже коуч збірної, - А буде здоров’я – буде й фарт».

Збори триватимуть до 9 березня. Безпосередньо після завершення зборів перший склад збірної України вирушить до Стамбулу на етап Карате 1-Прем'єр-ліги 2021, перший великий турнір олімпійського сезону.

Побажаємо нашим спортсменам плідної роботи на зборах, уникнути будь-яких травм та вдалого виступу у Стамбулі та на всіх інших стартах року.

Фарту й здоров’я!

 

Прес-служба УФК