ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Стильовики позмагались в Чорноморську/

Стильовики позмагались в Чорноморську

6-7 березня в Чорноморську пройшли Відкриті всеукраїнські змагання зі стильових видів карате. Це був вже четвертий турнір зі стильового карате, який пройшов під егідою Української федерації карате. Він став найбільш представницьким та масштабним. Ба навіть міжнародним: адже в змаганнях взяли участь спортсмени з Молдови.

Такі події проводяться в рамках стратегії УФК та програми співпраці з організаціями стильового карате в Україні. Це частина великої системної роботи, яку проводить Комісія зі стильових видів УФК, яку очолює авторитетний майстер Олександр Негатуров.  

Подібні змагання несуть відразу декілька позитивних сенсів. Вони дають можливість спортсменам різних стилів та рівнів для самореалізації, чому сприяють багато номінацій та нагород. Вони дають можливість співставити й відчути різниці та переваги. Вони дають опцію представникам стильових видів карате пограти за своїми правилами на території УФК під брендом олімпійської федерації. Вони залучують нових людей.

Олександр Негатуров повідомив, що стильові турніри під егідою УФК планується проводити по декілька разів на рік в різних регіонах країни. Окремо підкреслимо, що вони не мають статус чемпіонату України – це відкриті всеукраїнські змагання.

В цілому такі змагання йдуть на велику користь українському карате.

 

Прес-служба УФК