ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Дитячий спортивно-оздоровчий комплекс «Спортіум» - новий партнер Української Федерації Карате/

Дитячий спортивно-оздоровчий комплекс «Спортіум» - новий партнер Української Федерації Карате

Раді представити Вам нового партнера  Української Федерації Карате – Дитячий спортивно-оздоровчий комплекс «Спортіум». Один з найкращих закладів рекреаційної сфери України, що знаходиться на узбережжі Чорного Моря. «Спортіум» – унікальний в своєму роді, тому що орієнтований на відновлення та підготовку саме спортсменів.

Спортсменів Української федерації карате чекають - спортивні майданчики для ігрових видів спорту, 4 зали з татамі загальною площею 600 м2. , майданчики для стретчингу та воркауту, кросфіту, скелелазінню, професійний 25 метровий басейн  та багато іншого, що зробить підготовку до нового сезону більш продуктивною.

«Спортіум» – єдиний спортивно-оздоровчий комплекс в Україні, який має власний аквапарк, - ідеальне рішення для психологічного розвантаження спортсменів.  Три власні пляжі – запорука можливості обирати спокійний або активний відпочинок на березі моря.

Про переваги можливо довго розповідати, але краще, приєднатись до команди провідних клубів УФК, які вже успішно випробували всі переваги якісного відпочинку у спортивно-оздоровчому комплексі «Спортіум»: Сьогун («Київ»), «Іппон» (м.Дніпро) «Гранд спорт» (м.Одеса), «Мауглі» (м.Одеса).

Починаючи з Вересня 2018 року і закінчуючи Червнем 2019 року  буде відбуватись нагородження спортсменів УФК спеціальним призом  «Sportium Trophy.

На всіх турнірах  Прем’єр Ліги УФК та серії «А» УФК спеціальним призом «Sportium Trophy» будуть відзначатись  спортсмени (окремо серед дівчат і хлопців)  що здобули  найбільшу кількість медалей (золото,срібло,бронза). Наприкінці сезону  «Кращі з кращих отримають путівки на відпочинок до спортивно-оздоровчого комплексу «Спортіум»