ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Станіслава Горуну обрано до складу Комісії атлетів WKF/

Станіслава Горуну обрано до складу Комісії атлетів WKF

Капітана збірної України Станіслава Горуну було обрано до складу Комісії атлетів Всесвітньої федерації карате (WKF) під час чемпіонату світу 2021 року в Дубаї.

32-річний українець разом із грецькою спортсменкою Васілікі Панециду переміг у виборах, в яких на дві вакантні позиції у складі Комісії претендували сім кандидатів. Горуна і Панециду випередили олімпійських чемпіонів Саджада Ганджзаде (Іран) та Ріо Кіюну (Японія), а також Ірину Зарецьку (Азербайджан), Інгриду Суханкову (Словакія) та Іва-Марсьяля Тадіссі (Угорщина). 

Нові члени Комісії атлетів приєднались до Антоніо Діаса (Венесуела), Дугласа Броза (Бразилія), Нгуєн Хоанг Ньяна (В'єтнам) та Елізи Ау (США).

На першому засіданні нового складу Комісії в Hamdan Sports Complex у Дубаї головою Комісії атлетів WKF було переобрано Давіде Бенетелло (Італія).

Президент WKF Антоніо Еспінос привітав новообраних членів Комісії атлетів та підкреслив її роль у розвитку та прогресі світового карате.

Наші вітання Стасу Горуні, голові Комісії атлетів УФК! Бажаємо успіхів та використання українського досвіду у світовій практиці представництва та захисту прав атлетів.

Прес-служба УФК

На фото: Станіслав Горуна, Антоніо Еспінос, Васілікі Панециду, Тошихіса Нагура (генеральний секретар WKF), Давіде Бенетелло.