ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Монреаль: досвід набули, на медалі чекаємо з Мінську/

Монреаль: досвід набули, на медалі чекаємо з Мінську

21-23 червня у Монреалі (Канада) пройшов третій етап Серії А WKF. Українські спортсмени виступали не кращим складом та залишились без нагород. Втім змагальний досвід напевне спрацює у майбутньому.

Як відомо, шість наших провідних майстрів готуються до виступу на Європейських іграх у Мінську. Тож до Монреалю не поїхали наші головні здобувачі нагород на турнірах WKF – Катерина Крива, Анжеліка Терлюга, Аніта Серьогіна, Галина Мельник, Станіслав Горуна та Валерій Чоботар.

На змаганнях у спорткомплексі Claude-Robillard виступили 17 представників України - переважно молодих та перспективних. Загалом турнір у Монреалі зібрав 659 спортсменів з 67 країн світу. Конкуренція була дуже високою.

Діями наших спортсменів керували тренери Максим Невмержицький та Микола Сіраковський.

Технічні результати виступу українців у Монреалі виглядають наступним чином.

По 4 бої провели Діана Шостак (-61) та Ігор Угніч (-60 кг).

По 3 бої провели Анастасія Мястковська (-55), Анастасія Потапчик (-55), Катерина Бігич (-68), Різван Талібов (84+).

По 2 бої провели Давід Калістий (-60), Остап Гунчак (-67), Костянтин Цимбал (-84).

По 1 бою провели Олег Філіпович (-67), Гнат Пак (-67), Денис Копитко (-67), Іван Ямбуренко (-67), Максим Малець (-75), Костянтин Яненко (-75), Андрій Торошанко (-84).

Нагадаємо, що на попередньому етапі Серії А у Стамбулі (17-19 травня) Україна здобула єдину медаль – бронзу Аніти Серьогіної.

Але ми сподіваємося, що український медальний здобуток на головному старті сезону – ІІ Європейських іграх у Мінську буде значно більшим. Віримо в це та тримаємо кулаки за наших зірок.

Прес-служба УФК