ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Молодіжка вирушила на чемпіонат світу до Чилі/

Молодіжка вирушила на чемпіонат світу до Чилі

23-27 жовтня у Сантьяго (Чилі) пройде 11-й чемпіонат світу серед кадетів, юніорів і молоді (U21). На татамі спорткомплексу Deportivo Estadio Nacional вийдуть 1557 юних спортсменів з 96 країн. Серед них будуть 30 представників України.

Національну молодіжну до ЧС-2019 було сформовано відповідно до затвердженої УФК системи відбору. Зокрема, першими номерами молодіжної та кадетсько-юніорської збірної команди України з карате, були визначені спортсмени відповідно до результатів участі в офіційних турнірах WKF у 2019 році, а саме, спортсмени, що стали призерами у своїх вагових категоріях, на офіційних турнірах WKF (Karate1-Premier League, Karate 1-Series A, Karate 1–Youth League та турнір U21 CUP (Умаг, Хорватія)).

Також до збірної увійшли спортсмени, що стали призерами на молодіжному чемпіонаті Європи 2019 року, та не змінили своєї категорії на час проведення чемпіонату світу. Вони автоматично стали першими номерами у своїх категоріях.

Решту збірників відібрали у 2 етапи. Кандидатами до складу молодіжної та кадетсько-юніорської збірної команди України з карате стали всі медалісти Всеукраїнського турніру з карате «Sen Bin Cup Karate Open 2019» (31 серпня – 01 вересня, Київ). До основного складу збірної було зараховано кращих серед кандидатів у кожній з категорій, за результатами участі у міжнародному турнірі «22nd Budapest Open» (21-22 вересня, Будапешт).

Отже під орудою головного тренера молодіжної та кадетсько-юніорської збірної команди України з карате Максима Невмержицького у Чилі виступатимуть:

Ката індивідуальне:

Ката Кадети – Федоров Ярослав;

Ката Юніори – Чабанов Богдан;

Ката Молодь – Тюх Микита (чоловіки).

Куміте індивідуальне:

Куміте Кадетки

Андрєєва Валерія (-47 кг), Биченкова Валерія (-54 кг), Русу Юлія (54+ кг).

Куміте Кадети

Шведа Владислав (-52 кг), Боєв Володимир (-57 кг), Ковтуненко Костянтин (-63 кг), Шевченко Віктор (-70 кг), Крамаренко Данило (70+ кг).

Куміте Юніорки

Панчук Аріадна (-48 кг), Ващишин Вікторія (-53 кг), Базелюк Оксана (-59 кг), Сєлємєнєва Еліна (59+ кг).

Куміте Юніори

Філіпов Микита (-55 кг), Гоцуляк Олексій (-61 кг), Дзендзелюк Станіслав (-68 кг), Кравчук Данило (-76 кг), Резчик Едуард (76+ кг).

Куміте Молодь

Жінки: Палашевська Юлія (-50 кг), Проценко Анна (-55 кг), Шостак Діана (-61 кг), Біль Ілона (-68 кг), Переуда Анастасія (-68 кг).

Куміте Молодь

Чоловіки: Громик Микола (-60 кг), Найда Валентин (-67 кг), Пилипюк Євген (-75 кг), Заплітний Андрій (-84 кг), Лагунов Ігор (84+ кг).

Бажаємо нашим молодим спортсменам успіху!

Серед них є вже досвідчені бійці, чемпіони та призери чемпіонатів Європи. Тож ми можемо сподіватись на медалі. Нагадаємо, що на минулому чемпіонаті світу в 2017 році у Тенеріфе (Іспанія) в активі української молодіжки було три нагороди – срібло Єлізавети Сірош (U21, -61 кг) та дві бронзи – Вікторія Ващишин (кадети, -54 кг) і Андрій Торошанко (U21, -84 кг).

Чекаємо на позитивні новини з Чилі.

Прес-служба УФК