ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Юні українські каратисти зробили в Чилі бронзовий покер/

Юні українські каратисти зробили в Чилі бронзовий покер

Національна молодіжна збірна України здобула чотири бронзові медалі на 11-мучемпіонаті світу серед кадетів, юніорів і молоді (U21), який пройшов  23-27 жовтня у Сантьяго (Чилі).

Соціальні катаклізми у столиці Чилі не завадили юним українцям вдало виступити на світовому форумі. Після Майдану та АТО нашу молодь нічим не залякати.

Отже, в нашому доробку чотири бронзові нагороди в куміте. Їх вибороли миколаївець Віктор Шевченко (кадети, -70 кг), киянка Оксана Базелюк (юніори, -59 кг), одеситка Юлія Палашевська (U21, -50 кг) та львів’янка Діана Шостак (U21, -61 кг).

Щирі вітання призерам та їх тренерам – Іванові Дрозду, Максимові Невмержицькому, Дмитрові Негатурову та Антонові Нікуліну.

CHILE 2019

 

Треба відзначити успішний виступ трьох спортсменів, які зупинилися за крок до п’єдесталу, посівши почесне п’яте місце. Це одеситка Аріадна Панчук (юніори, -48 кг), львів’янин Данило Кравчук (юніори, -76 кг) та одесит Ігор Лагунов  (U21, 84+ кг).

Щира подяка всім тренерам, які були поруч із своїми вихованцями у далекому Сантьяго та допомагали головному тренеру національної молодіжки Максимові Невмержицькому. Цінний змагальний досвід незабаром обернеться медалями наступних великих стартів.

Таким чином, збірна України поліпшила кількісний медальний показник порівняно із Тенеріфе-2017, де у нас було три нагороди – 1 срібло та 2 бронзи.

А на наших молодих спортсменів цього року ще чекають два відповідальні турніри – чемпіонат України в Києві (16-17 листопада) та етап  Karate 1-Youth League у Венеції (13-15 грудня).  

 

Прес-служба УФК