ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Карате увійшло до програми Юнацьких Олімпійських ігор 2022 року/

Карате увійшло до програми Юнацьких Олімпійських ігор 2022 року

Радісна звістка прийшла з Лозанни. Виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК) ухвалив рішення включити карате до програми Юнацьких Олімпійських Ігор 2022 року, які пройдуть у Дакарі (Сенегал).

Таке рішення є черговим визначним досягненням карате та можливістю для нього продемонструвати свої цінності після двох олімпійських подій – Юнацької Олімпіади 2018 року в Буенос-Айресі та Олімпіади-2020 в Токіо.

Натхненне успіхом Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року в Буенос-Айресі, карате продовжить своє перебування у програмі найбільшої події світового юнацького спорту (14-18 років). Наш вид спорту дебютував в олімпійському форматі у Буенос-Айресі у 2018 році. Цей захоплюючий турнір назавжди змінив історію карате.

«Рішення включити карате до програми Дакару-2022 є ще одним великим досягненням нашого спорту. Карате покаже в Дакарі свою цікавість та ще раз доведе, що гідно бути олімпійським видом спорту. Я впевнений, що вся світова родина карате святкуватиме сьогодні – після такої фантастичної новини з МОКу», - сказав президент Всесвітньої федерації карате (WKF) Антоніо Еспінос.      

Юнацькі Олімпійські ігри 2022 року заплановані з 21 жовтня по 15 листопада 2022 р. Поки дати змагань з карате ще не підтверджені, але відомо, що турнір з карате в Дакарі буде складатися з шести категорій куміте з трьома категоріями за статтю. Кількість конкурентів буде збільшена з восьми в категорії в Буенос-Айресі до дванадцяти в категорії в Дакарі.

ПОСИЛАННЯ на прес-реліз МОКу

Прес-служба УФК