ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Пішов у вічність віце-президент УФК Михайло Волобуєв /

Пішов у вічність віце-президент УФК Михайло Волобуєв

13 січня 2020 року після важкої тривалої хвороби на 74-му році життя помер віце-президент Української федерації карате, президент Асоціації спортивних журналістів України, член НОК України Михайло Михайлович Волобуєв.

Михайло Волобуєв народився 16 травня 1946 року у Великому Устюзі (Вологодська обл., Росія). Він народився у ГУЛАГу, ніколи не знав своїх батьків та виріс у дитячому будинку.

Закінчив вечірнє відділення факультету журналістики Київського державного університету (1974). З 1968 року працював у різних газетах, серед яких - "Комсомольское знамя" та "Радянська Україна". Був власним кореспондентом ТАРС-РАТАУ по Києву та Київській області. Працював власним кореспондентом газети "Спорт-экспресс в Украине" (1992-1999), прес-аташе НСК "Олімпійський" (2000-2008).

Член Спілки журналістів України (з 1974). З 1999 - президент Асоціації спортивних журналістів України, представник України в AIPS (Міжнародній асоціації спортивної преси). З 2003 року - член НОК України.

Михайло Волобуєв займався веслуванням, акробатикою, боксом. У 1970-і роки він займався карате у видатного сенсея Олега Трусова, друкував у газеті "Комсомольское знамя" статті про карате Рудольфа Каценбогена. Свою любов до карате Михайло Михайлович втілив у реальні справи, приєднавшись у 2010 році до команди УФК. Він організував роботу Комітета по ЗМІ та прес-служби УФК, сприяв налагодженню контактів федерації з НОК України та Міністерством спорту. Його внесок у розвиток українського карате є безсумнівним та значним. Він був справжнім улюбленцем та своєрідним талісманом української родини карате. 

Довгі роки Михайло Михайлович мужньо боровся з важким захворюванням. На жаль, йому не судилося побачити здійснення однієї з мрій - виступ українських каратистів на олімпійському турнірі в Токіо-2020. Ми обов'язково згадаємо його у серпні.

Наші щирі співчуття рідним та близьким Михайла Михайловича Волобуєва.

Світла пам'ять. 

УФК