ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Анжеліку Терлюгу вдруге визнано кращою спортсменкою місяця в Україні/

Анжеліку Терлюгу вдруге визнано кращою спортсменкою місяця в Україні

 

Чудова звістка прийшла з НОК України!

 

"Підводячи підсумки спортивного місяця Національний олімпійський комітет України визнав каратистку Анжеліку Терлюгу найкращою спортсменкою січня в Україні. Її особистого наставника Дениса Морозова названо найкращим тренером місяця.

 

В січні Анжеліка Терлюга успішно виступила на двох престижних міжнародних турнірах, здобувши до свого активу важливі залікові бали в олімпійському відборі до Токіо-2020. Українка здобула перемогу на престижному турнірі Karate1 Серії А в Сантьяго (Чилі) та стала срібною призеркою етапу Прем’єр Ліги Karate 1 в Парижі (Франція).

 

Відзначимо, що у ваговій категорії 55 кг Анжеліка Терлюга очолює світовий рейтинг й знаходиться у лідерах олімпійського заліку на участь в Іграх-2020.

 

Нагадаємо, Анжеліка вдруге отримує звання найкращої спортсменки місяця в Україні", - йдеться у повідомленні прес-служби НОКу. 

 

Саме так: вперше одеську красуню визнали кращою в Україні у травні 2018 року після  її перемоги на чемпіонаті Європи в Монпельє.

 

Хоча Анжеліка вже привчила нас до своїх перемог, визнань та успіхів, надзвичайно приємно радіти її досягненням щоразу. І ми впевнені, що визнання та шанування мотивують, але ані трохи не розслабляють та не заспокоюють Ліку - справжнього професіонала, цілеспрямовану, відповідальну, дисципліновану та вибагливу до себе спортсменку. Кращу в світі в олімпійському році.

 

УФК щиро вітає чемпіонку та її тренера з черговим успіхом та бажає продовжувати цю переможну стрічку якомога довше.

 

Прес-служба УФК