ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Президент УФК взяв участь у засіданні виконкому EКF у Будапешті/

Президент УФК взяв участь у засіданні виконкому EКF у Будапешті

Напередодні 47-го чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів та молоді, який сьогодні стартував у Будапешті, відбулося засідання виконавчого комітету Європейської федерації карате (EKF).

Як відомо, президент УФК Сергій Левчук є одним з 13-ти членів виконавчого комітету EKF. Він прийняв участь у засіданні виконкому, на якому розглядались важливі питання розвитку карате в Європі.

Зокрема, йшлося про підготовку до історичних Олімпійських Ігор 2020 у Токіо, де вперше в історії пройде турнір з карате. Аналізували участь карате в програмі ОІ-2024 у Парижі. Дискутували питання включення до програми офіційних чемпіонатів Європи категорій ветеранів.

Окрему цінність має обмін досвідом та неформальне спілкування під час таких подій. Статус президента УФК як члена виконкому EKF (який очолює президент WKF Антоніо Еспінос) є знаком визнання досягнень та авторитету українського карате, а також - засобом подальшого просування вітчизняного карате на європейській арені. І цьому можна радіти на рівні з успіхами наших спортсменів.

Прес-служба УФК