ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Анжеліка Терлюга везе з Дубаю олімпійську ліцензію та чергове золото/

Анжеліка Терлюга везе з Дубаю олімпійську ліцензію та чергове золото

14-16 лютого в Дубаї пройшов черговий етап Прем’єр Ліги Karate1. Хоча загалом збірна України виступила досить скромно, цей турнір увійде в історію вітчизняного карате. Адже наша чудова Анжеліка Терлюга не лише виграла чергове золото, а здобула омріяну ліцензію на Олімпійські ігри 2020 у Токіо.

Перш за все – героям слава! Найщиріші вітання Анжеліці та ї тренеру Денисові Морозову.

На турнірі в Дубаї одеська красуня поступово здолала суперниць з Чилі (2:1) та Китаю (3:0), потім завдала поразки чемпіонці світу 2018 Дороті Банащик з Польщі (3:0), у півфіналі перемогла туркеню Тубу Якан (2:0).

Вже після півфіналу стало відомо, що Ліка набрала достатню кількість рейтингових балів на відбір до Токіо-2020. Втім, радість цього історичного успіху не завадила українці у фіналі здолати єгиптянку Ясмін Аттія (1:0) та «позолотити» свою олімпійську ліцензію.

Краща спортсменка України січня 2020 року тепер може спокійно готуватися до серпневого олімпійського турніру в Токіо, обираючи разом із тренером де і коли виступати для підтримки форми та переможного психологічного тонусу. Немає жодних сумнівів, що Денис Морозов вибудує підготовчий процес оптимальним чином, а після того, як стануть відомі суперниці Анжеліки, складе на них детальне досьє та підготує на кожний варіант відповідну тактику. Нагадаємо, що Анжеліка Терлюга виступатиме в Токіо у зведеній категорії -50 кг та -55 кг.

Це чудово. Але не можна не звернути уваги на вельми слабкий виступ решти наших збірників у Дубаї. Загалом там змагалися 17 українських спортсменів. Лише четверо з них, з Терлюгою включно, провели більше однієї сутички. Навряд чи можна вважати великим успіхом високі 7-мі місця Аніти Серьогіної та Станіслава Горуни – бо наші титуловані гранди мають заслуги та амбіції набагато вищі за цей показник. У складі збірної є чимало чемпіонів та призерів світових та європейських чемпіонатів, турнірів Karate1, від яких можна очікувати більш високих результатів.

Тож є над чим подумати тренерському штабу збірної. Адже навряд чи можна буде сховати усе українське карате за витонченою спиною Анжеліки Терлюги. Будемо сподіватися, що на березневих турнірах – етапах Прем’єр Ліги в Зальцбурзі (28.02-01.03) та Рабаті (13-15.03) і на чемпіонаті Європи в Баку (25-29.03) – ми побачимо на п’єдесталах інших наших талановитих майстрів карате.         

А поки що – радіємо історичній путівці на Олімпіаду!

Прес-служба УФК