ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
/Новини/Kharkiv Open 2019 збирає друзів та становить рекорди/

Kharkiv Open 2019 збирає друзів та становить рекорди

23-24 лютого в Харкові пройшов традиційний міжнародний турнір Kharkiv Open 2019.

У змаганнях, що пройшли у Палаці спорту «Локомотив», взяли участь понад 1200 спортсменів. Це рекордний показник для традиційного турніру, котрий цього року пройшов уже увосьме.

Учасники представляли сім країн – Україну, Білорусь, Грузію, Вірменію, Польщу, Азербайджан, США, 17 регіонів України, 63 клуби.

У загальному заліку до чільної трійки увійшли клуби «Катана» (Чорноморськ), «Чемпіон» (Київ-Харків) та «Тігрьонок» (Одеса). В активі вихованців керівника «Катани», віце-президента УФК Олександра Тонкошкура 25 нагород – 10 золотих, 5 срібних, 10 бронзових. Його колега, віце-президент УФК Максим Невмержицький, керівник клубу «Чемпіон», отримав здобуток у 24 медалі – 8 золотих, 4 срібних, 12 бронзових. Спортсмени клубу «Тігрьонок», який очолює Олександр Негатуров, голова Комісії з розвитку стильового карате УФК, здобули також 24 медалі – 7 золотих, 3 срібних, 14 бронзових.

  

Нагадаємо, що організатором Kharkiv Open незмінно є Рудік Сагрунов, президент харківського клуба Vagr. Генеральним партнером Kharkiv Open 2019 виступив благодійний фонд «Землі Слобожанщини», яким керує президент Харківської обласної федерації карате Віталій Луценко.  

Kharkiv Open 2019 став першим з шести етапів Прем'єр-ліги Української федерації карате в поточному сезоні. Наступним турніром Прем'єр-ліги УФК буде Lviv Open Cup 2019, який пройде у Львові 16-17 березня.

Напередодні турніру в Харкові пройшли щорічні збори УФК, де зі звітами виступили президент Федерації Сергій Левчук, голови комітетів та комісій УФК. Кращим діячам та партнерам українського карате вручили почесні відзнаки та подарунки з новою брендовою продукцією УФК, яку розробили й випустили в Одесі за підтримки почесного президента Одеської обласної федерації карате Юрія Бузько.

 Прес-служба УФК