ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Львів чекає на перші збори олімпійського року/

Львів чекає на перші збори олімпійського року

22 лютого – 09 березня у Львові пройдуть міжнародні тренувальні збори національної збірної України. Розпочинається підготовка кращих каратистів України до головних стартів олімпійського сезону.

Збори мають бути міжнародними: до участі запрошено національні збірні Йорданії та Чилі. Відповідно тренерами на зборах будуть знані фахівці, головні тренери трьох національних збірних – Антон Нікулін (Україна) та два єгипетських сенсея, що працюють за кордоном, Мохамед Ібрагім Салем (збірна Йорданії) та Ахмед Хусейн Соліман (збірна Чилі).

Як повідомив Антон Нікулін, головна ціль зборів – тактико-технічна підготовка спортсменів до етапів Прем’єр-ліги та кваліфікаційного олімпійського турніру. Також важливо психологічно налаштувати наших спортсменів, які скучили за змаганнями та контактами через вимушену коронавірусну перерву.

Участь у львівських зборах, які пройдуть в локаціях СКА, візьмуть перші та другі номери національних збірних. Навіть, якщо через якісь перешкоди зарубіжні партнери не зможуть приїхати до Львову, не бракувати майстрів для корисних занять та напружених спарингів.

Безпосередньо після завершення зборів перший склад збірної України вирушить до Стамбулу на етап Карате 1-Прем'єр-ліги 2021, перший великий турнір олімпійського сезону.

Побажаємо нашим спортсменам плідної роботи на зборах, уникнути будь-яких травм та вдалого виступу у Стамбулі та на всіх інших стартах року.

 

Прес-служба УФК