ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
/Новини/Lviv Open Cup 2019: високий рівень та якісні стандарти/

Lviv Open Cup 2019: високий рівень та якісні стандарти

16-17 березня у Львові пройшов традиційний турнір International Lviv Open Cup-2019 – другий із шести етапів Прем’єр-ліги Української федерації карате.

Турнір зібрав у Львові 960 провідних каратистів з 72 клубів десяти країн світу. Приїхали позмагатись до Львова перші номери національних збірних команд України, Білорусі, Польщі, Чехії, Індії, Ізраїлю, Латвії, Ірландії, Великої Британії та Словаччини.

Змагання відбувались впродовж двох днів у легкоатлетичному манежі з велотреком Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. Це дозволило організувати одночасно більшу кількість поєдинків.  Здебільшого, в Україні змагання відбуваються на чотирьох татамі одночасно, а на цьому турнірі – одразу на шести.

“Вперше цього року ми застосовуємо професійне освітлення, онлайн трансляцію з усіх татамі, повтори та застосування телевізійного екрану. Так глядачі і спортсмени зможуть спостерігати за усіма найцікавішими моментами змагань”, — розповів Назарій Вітер, президент СК “Самурай”, який є організатором змагань.

За головні призи змагались каратисти усіх вікових категорій — від дітей восьми років до юніорів і дорослих. За рівнем спортсменів Lviv Open Cup-2019 визнано одним з найкращих турнірів Української федерації карате.

“Відкритий Кубок Львова” з карате ми проводимо вже втретє, тому можна сказати, що кожного разу виходимо на нову сходинку. В першу чергу це стосується загальної організації й якості проведення змагань. Минулого року ми взяли високу планку і стараємось її втримати. Мова йде, звісно, про приїзд перших номерів національних збірних окремих країн. Деякі країни наші змагання зробили для себе відбором на чемпіонат Європи та різні престижні міжнародні кубки. У Львові на базі нашого турніру вони формуватимуть склад своїх національних збірних”, — зазначив Назарій Вітер.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце вибороли каратисти львівського клубу “Юніон”. У їхньому активі 12 золотих, п’ять срібних і 16 бронзових медалей. На другій позиції – київський клуб “Сен-Бін” – 7, 11, 19 відповідно. Чільну трійку завдяки традиційно вдалим виступам дітей замкнув одеський клуб “Легіон” – 6, 9, 3.

До топ-десятки увійшли клуби зі Львова, Києва, Одеси, Чернівців, Коростеня, Миколаєва, Мінська, Харкова.

Напередодні турніру президент УФК Сергій Левчук представив та привітав нового президента Львівської обласної федерації карате Костянтина Мандюка. Триває закономірний стратегічний процес – коли до керівництва регіональними федераціями поруч зі спортсменами стають представники бізнесу, політики, менеджменту. Це вимога часу, а УФК завжди йде в сучасних трендах.

Прес-служба УФК