ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Українські каратисти вдало розпочали олімпійський сезон/

Українські каратисти вдало розпочали олімпійський сезон

Українські каратисти розпочали олімпійський сезон: 10-12 січня у Сантьяго пройшов перший турнір Karate 1Серії А. В активі збірної України дві нагороди – золото Анжеліки Терлюги та бронза Галини Мельник.

Змагання пройшли на арені Polideportivo Estadio Nacional. У них взяли участь 466 спортсменів з 65 країн світу. Україну представляли 8 членів національної збірної.

На чудовій ноті стартувала в олімпійському сезоні головна надія українського карате Анжеліка Терлюга. Перший номер світового рейтингу в категорії -55 кг продовжила свою феноменальну серію перемог. У Сантьяго наша нестримна одеситка послідовно перемогла опоненток з Туреччини (2:1), Італії (5:3), Єгипту (3:0), а у фіналі завдала чергової поразки своїй давній суперниці – італійці Сарі Кардін (2:0).

Ще одну медаль та важливі залікові очки до олімпійського рейтингу здобула Галина Мельник (-68 кг). Львівська каратистка почала турнір з перемоги над філіппінкою (5:0), але потім мінімально поступилася чемпіонці світу з Азербайджану (2:3). Завдяки тому, що суперниця дісталася фіналу, Галина змагалася у втішальних боях, де з однаковим рахунком 3:0 перемогла спортсменку з ПАР, а у бронзовому фіналі – єгиптянку Феріаль Абдельазіз.

Наші чергові вітання чудовим медалісткам та їх тренерам – Денисові Морозову та Антонові Нікуліну.

Результати виступів інших українських спортсменів виглядають наступним чином.

По 3 сутички провели Аніта Серьогіна (-61 кг), Анастасія Степашко (68+ кг).

По 2 сутички провели Гнат Пак (-67 кг), Станіслав Горуна (-75 кг), Валерій Чоботар (-84 кг).