ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Українці везуть зі Стамбулу дві нагороди/

Українці везуть зі Стамбулу дві нагороди

12-14 березня в Стамбулі пройшов етап Прем’єр Ліги Karate 1. Спортсмени збірної України здобули дві медалі – срібло Різвана Талібова та бронзу Анжеліки Терлюги. Катерина Крива та Аніта Серьогіна  зупинились за крок до бронзових нагород, посівши високі п’яті місця. Цілком пристойний виступ після тривалої вимушеної перерви.

Приємно, що більшість наших провідних спортсменів добре побились у Стамбулі, показавши, що не заржавіли за час вимушеного змагального простою.

Турнірний шлях наших медалістів виглядав наступним чином.

Різван Талібов на шляху до фіналу подолав суперників з Чорногорії (5:3), Хорватії (6:0), Азербайджану (6:5) та Косова (6:3). І лише у фіналі чернівецького бійця зміг зупинити іранець Саджад Ганджзаде – 0:7.

Нагадаємо, що це другий великий успіх 23-річного Різвана на Прем’єр Лізі. Рік тому він виграв золото в Зальцбурзі – вперше для українських представників важкої ваги.   

Анжеліка Терлюга почала турнірну ходу з перемог над суперницями з Індії (8:0) та Швейцарії (4:1). Потім одеська красуня здолала принципову титуловану опонентку – італійку Сару Кардін (2:0). А ось у півфіналі Ліка поступилася за нічийного рахунку 5:5 Валентині Торо Менезес (Чилі) – через перше набране очко. Зате у бронзовому фіналі українка завдала поразки ще одній принциповій суперниці – болгарці Івет Горановій, 0:0 і перемога за хантеєм (суддівське рішення).  

Наші вітання призерам та їх тренерам – Станіславу Золотухіну та Денису Морозову.

Катерина Крива почала з перемоги над полькою (4:0), потім програла майбутній чемпіонці Серап Озчелік з Туреччини (1:3), у втішальному бою здолала азербайджанку (2:1) та у бронзовому фіналі поступилася Сарі Бахманіар з Ірану (0:4).

Аніта Серьогіна на старті завдала поразки росіянці (2:1), потім по хантею поступилася Розіті Аліпуркешці з Ірану, яка потім дійшла до фіналу. У втішальних сутичках Аніта перемогла суперниць зі Словенії (2:0) та Норвегії (1:0), а у бронзовому фіналі програла туркені Мерве Чобан (0:0, хантей).   

Стас Горуна цього разу обмежився 7-м місцем. Наш капітан переміг суперників з Азербайджану (2:0) та Росії (0:0, хантей), але потім поступився майбутньому фіналістові Астонбеку Отаболаєву з Узбекистану (0:1). А у втішальному бою Стас мінімально програв давньому супернику Ноа Бітчу з Німеччини (0:1).

По 3 бої на турнірі провели: Галина Мельник (-68 кг), Нікіта Філіпов (-60 кг), Андрій Заплітний (-75 кг), Андрій Торошанко (-84 кг), Валерій Сонних (-84 кг).

По 2 бої провели Юлія Палашевська (-50 кг) та Діана Шостак (-61 кг).

По одному бою провели: Соломія Кміть (-50 кг), Анастасія Степашко (68+ кг), Віктор Стефанюк (-60 кг), Ігор Угніч (-60 кг), Євген Дишловенко (-67кг), Денис Копитко (-67 кг), Валерій Чоботар ()-84 кг , Костянтин Цимбал (-84 кг), Микола Буряк (84+ кг), Ігор Лагунов (84+ кг).

Гнат Пак (-67 кг) не вийшов на татамі через травму.    

Наші учасники в категорії ката Ярослав Федоров (індивідуальне ката) та Олександр Черняєв, Олександр Косяк, Олександр Третяк (командне ката) зупинились після першого етапу змагань.

Наступний етап Прем’єр Ліги має пройти у Лісабоні (Португалія) 30 квітня – 2 травня.

 

Прес-служба УФК