ukf_instagram
ukf_youtube
/Новини/Анжеліка Терлюга втретє виграє етап Прем'єр-Ліги в Німеччині/

Анжеліка Терлюга втретє виграє етап Прем'єр-Ліги в Німеччині

14-16 вересня в Берліні пройшов черговий етап серії Karate1 Premier League. Єдину медаль для України здобула Анжеліка Терлюга, яка стала чемпіонкою в куміте (-55 кг).

Одеська спортсменка, яка є діючою чемпіонкою Європи, діючим Гранд-віннером Прем’єр-Ліги та другим номером рейтингу WKF в своїй категорії, виграла свій четвертий етап Прем’єр-Ліги в кар’єрі та третій – на німецькій землі. Раніше Анжеліка перемагала в 2015 році в Кобургу, в 2017 році – в Роттердамі (Нідерланди) та Лейпцигу.

У Берліні Терлюга послідовно здолала Майєю Шарер із Швейцарії – 5:2, Карлоту Фернандес (Іспанія) – 1:0, Алессандру Манджакапру (Італія) – 4:0, у півфіналі перемогла свою давню суперницю, чемпіонку світу-2014, триразову чемпіонку Європи італійку Сару Кардін – 1:0. У фіналі одеситка впевнено перемогла молоду спортсменку з Естонії Лі Лірісман – 4:0.

Final

«Я дуже щаслива, що виборола цю золоту медаль. Турнір серії Karate1 Premier League в Німеччині – це мій улюблений турнір, я три роки виграю тут золоту медаль. Тут я відчуваю особливу атмосферу, яка допомагає мені вигравати», - сказала Анжеліка Терлюга.

«Для мене було важливо почати тут олімпійську кваліфікацію з перемоги. Я сподіваюся, що отримаю всі медалі, які зможу отримати в найближчі два роки, і я зможу здійснити свою мрію – здобути право участі в Олімпійських іграх!», - додала вихованка Дениса Морозова.

gold berlin

Троє українських каратистів посіли 7-е місце в своїх категоріях: Анастасія Мястковська (-55 кг), Анастасія Степашко (68+ кг), Ігор Угнич (-60 кг).

Наступний старт наших бійців – етап Серії А в Сантьяго (Чілі), який відбудеться 21-23 вересня, та куди збірна України вирушила просто з Берліну.