ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Анжеліка Терлюга змусила Москву слухати гімн України/

Анжеліка Терлюга змусила Москву слухати гімн України

На 6-му етапі Прем’єр Ліги WKF, який 4-6 жовтня пройшов у Москві, лідерка світового рейтингу у категорії -55 кг Анжеліка Терлюга виграла золото. Це п’ятий тріумф нестримної одеситки на турнірах Karate 1 цього сезону та гарантований титул Grand Winner за його підсумками.

Усі п’ять сутичок на московському татамі наша прима виграла на нуль. Здолавши суперниць зі Швеції (4:0), Швейцарії (8:0) та Японії (3:0), Ліка у півфіналі перемогла Тарават Хаксар з Ірану (1:0), а у фіналі розтрощила японку Сару Ямаду (6:0).

Наші чергові, але від того не менш щирі та теплі вітання чемпіонці та її тренеру Денисові Морозову.

Ця перемога підняла Анжеліку на друге місце в олімпійському рейтингу. Нагадаємо, що вона змагається у зведеній категорії -55 кг, тож здобути ліцензію на Токіо-2020 їй вдвічі складніше, ніж Стасу Горуні (-75 кг) та Аніті Серьогіній (-61 кг). Які до речі здобули кілька ліцензійних балів, вигравши по дві сутички у Москві.

Також треба відзначити друге поспіль на турнірах  Karate 1 п’яте місце Гната Пака (-67 кг) та сьоме місце Валерія Чоботаря (-84 кг).

Рішення Української федерації карате взяти участь у московському етапі Прем’єр Ліги було непростим і неприємним – за усім відомих позаспортивних обставин та причин; воно викликало різні реакції у соцмережах. Але позбавляти спортсменів можливостей боротися за олімпійські ліцензії та віддавати перевагу їх конкурентам було б зовсім погано.

У підсумку: переможців не судять, а глядачі на трибунах спорткомплексу Megasport Arena послухали гімн України – що сьогодні безумовно має особливе значення.

У цьогорічному календарі дорослих спортсменів залишився один великий міжнародний старт – етап Прем’єр Ліги у Мадриді (29 листопада – 1 грудня).

А наші кадети, юніори та молодіж U-21 готуються до чемпіонату світу, який пройде 23-27 жовтня в Сантьяго (Чилі).