ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Чотири медалі з етапу Прем'єр Ліги в ОАЕ /

Чотири медалі з етапу Прем'єр Ліги в ОАЕ

18-20 лютого у Фуджейрі (ОАЕ) пройшов перший етап Прем’єр Ліги WKF сезону 2022. У змаганнях взяли участь 342 спортсмени з 55 країн світу. Україну представляли 14 атлетів. Результат нашого виступу – 2 срібні та 2 бронзові медалі.

До фіналів зуміли пробитися наші прими – Анжеліка Терлюга (-55 кг) та Аніта Серьогіна (-61 кг).

Ліка на шляху до фіналу здолала таких відомих спортсменок, як Валерія Кумізакі з Бразилії (6:5) та Туба Якан з Туреччини (3:0). На жаль, у фіналі одеситка мінімально поступилась молодій росіянці Анні Чернишовій (2:3).

Аніта перемогла у чвертьфіналі співвітчизницю Діану Шостак (2:1), а у півфіналі з таким же рахунком – росіянку Анну Родіну. А у фіналі чорноморська зірка програла італійці Алессандрі Манджакапрі (0:2).

Прохід Аніти до фіналу дозволив Діані Шостак позмагатися за бронзу. Молода львів’янка скористалась шансом і завдала поразки Анні Родіній – 1:0.

Другу бронзу Україні приніс капітан збірної Станіслав Горуна (-75 кг). Програвши у півфіналі угорцю Габору Харшпатакі Стас у бронзовому фіналі здолав бельгійця Квентіна Маходена – 5:4.

Наші вітання призерам та їх персональним тренерам – Олександрові Тонкошкуру, Денисові Морозову, Антонові Нікуліну.

Було в нас ще два бронзових фінали. Катерина Крива (-50 кг) у півфіналі поступилася за хантеєм майбутній чемпіонці Ясмін Ельгевілі з Єгипту. У бронзовому фіналі львів’янка мінімально програла старій суперниці Шарі Хубріх з Німеччини (0:1).

Галина Мельник (-68 кг) у чвертьфіналі перемогла юну співвітчизницю Еліну Сєлємєнєву (3:0), а у півфіналі програла колишній співвітчизниці Ірині Зарецькій, яка виступає за Азербайджан (1:4). Бій за бронзу проти досвідченої Єлени Кірічі зі Швейцарії склався для Галі невдало – 0:5.

В цілому наші спортсмени під орудою Миколи Сіраковського виступили дуже пристойно. Що дало підстави президенту УФК Іванові Дутчаку написати у Фейсбуку: «Чудовий результат підтверджує не тільки статус нашої команди як одного зі світових лідерів але й показує неабиякий потенціал нашої команди на майбутнє. Пишаємося кожним з наших спортсменів!»

Наступний великий старт – етап Прем’єр Ліги в Опорто (Португалія), 22-24 квітня.