ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
/Новини/Dnipro Open 2018 запрошує гостей/

Dnipro Open 2018 запрошує гостей

13-14 жовтня в місті Дніпро пройде міжнародний турнір Dnipro Open 2018. Змагання такого масштабу в регіоні проходять нечасто, і організатори задоволені тим, що вже близько 700 осіб подали заявки на участь. Змагання пройдуть у спорткомплексі УДХТУ.

Президент Дніпровської регіональної федерації карате Руслан Олійник розповів місцевим журналістам про захід, а також поділився планами федерації на майбутнє.

Це перші змагання такого масштабу в Дніпропетровській області?

Змагання міжнародного рівня проходять в нашому місті вже третій рік поспіль. Організатором виступає Дніпровська обласна федерація карате.

Які регіони та федерації будуть представлені на турнірі?

Цього року до нас приїдуть представники найсильніших областей України, серед яких і приймаюча сторона – Дніпровська, а також Донецька, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська i федерації міста Київ.

Представники яких країн будуть виступати?

Левова частка учасників буде з України, але ми також чекаємо гостей з Грузії і Азербайджану.

Чого ви очікуєте від цих змагань?

Дані змагання однозначно сприятимуть підвищенню іміджу і престижу нашого регіону, розвитку і популяризації карате, як олімпійського виду спорту.

Ми дуже чекаємо видовищних поєдинків з правильною технікою.

Чим ці змагання відрізняються від інших турнірів?

Наші змагання мають статус міжнародного турніру із залученням суддів міжнародної категорії. Dnipro Open 2018 належить до турнірів категорії Прем’єр Ліги Української федерації карате.

Які плани щодо роботи федерації в довгостроковій перспективі?

Звичайно ж, це отримання нових спортивних результатів  на змаганнях України, Європи і світу. Ми тренуємо справжніх чемпіонів і плануємо й далі збільшувати кількість спортсменів , які займаються карате. І звичайно – популяризувати наш вид спорту в області, а через найбільш успішні виступи – на загальнодержавному і міжнародному рівні.

Яскравим прикладом є те, що в час проведення Dnipro Open наш спортсмен Роберт Широян і його тренер Кирил Кірсанов будуть представляти Україну на Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі в  Аргентині, а це вже історична подія! Нагадаю, що Роберт – єдиний український каратист, який здобув ліцензію на Ігри.