ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Юні українські каратисти тріумфують на Молодіжній Лізі в Хорватії/

Юні українські каратисти тріумфують на Молодіжній Лізі в Хорватії

2-4 липня в хорватському місті Пореч пройшов другий етап Karate 1-Youth League (Молодіжной Ліги). Представники України блискуче виступили, посівши перше місце у загальному заліку.

Змагання в Поречі зібрали понад 1500 юних спортсменів з 50 країн світу. Україну представляли 177 атлетів. Це було друге за кількістю представництво на турнірі після Італії (280).

Наші юні каратисти виступили чудово, здобувши 6 золотих, 2 срібних та 12 бронзових медалей. Цей показник дозволив Україні випередити усіх суперників та очолити підсумкову таблицю.

Золоті медалі для України вибороли: Михайло Шумович (U14 куміте -50 кг), Сергій Станков (U14 куміте -40 кг), Віолетта Макаренко (U14 куміте 47+ кг), Олександр Борис (кадети куміте 70+ кг), Дарія Булай (кадети куміте 54+ кг), Олександр Козачок  (юніори куміте -76 кг).

Наші вітання чемпіонам, призерам, їх тренерам та батькам! Це чудове досягнення, яке надасть юним спортсменам мотивації та наснаги на подальшу роботу. Міжнародний змагальний досвід також багатого вартий.  

Турнір у Поречі був другим етапом Молодіжної Ліги після відкриття сезону у Лімасолі (Кіпр).

У календарі Молодіжної Ліги 2021попереду ще два етапи: у Стамбулі (Туреччина) у вересні та Венеції (Італія) у грудні.

За підсумками турніру в Поречі було визначено склад збірної України на чемпіонат Європи 2021 серед кадетів, юніорів та молоді, який пройде 20-22 серпня в Тампере (Фінляндія).

Джерело: https://www.wkf.net/news-center-new/ukrainian-karateka-take-lead-in-massive-karate-1-youth-league-porec/1613

 

Прес-служба УФК