ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Юні українці тріумфують на Юнацькій лізі у Венеції/

Юні українці тріумфують на Юнацькій лізі у Венеції

Юні українські каратисти блискуче виступили на заключному турнірі року – етапі Юнацької ліги Karate 1-Youth League, який пройшов 9-12 грудня у Венеції (Італія). Здобувши 11 золотих медалей, наші спортсмени випередили у загальному заліку команди Італії та Іспанії.

Останній етап Юнацької ліги закривав сезон. Турнір, який пройшов у спорткомплексі Palainvent у пляжному передмісті  Венеції Лідо ді Йєзоло, зібрав 2047 юних атлетів з 52 країн світу.

У змаганнях юніорів українці вибороли наступні нагороди: золото – Євген Середа (-55 кг) і Віктор Шевченко (-76 кг); срібло – Ярослав Федоров (ката), Валерія Андрєєва (-48 кг), Дарія Єрвачова (59+ кг); бронза – Наталія Осадчук (-53 кг), Богдан Прудкий (-68 кг).

У змаганнях кадетів наші медальні здобутки були такі: золото – Анна Ващишин (-47 кг), Віолетта Макаренко (-54 кг), Даніель Симоненко (-52 кг), Оскар Чалиш (-57 кг); срібло – Олег Кінаш (-63 кг), Андрій Косарич (70+ кг); бронза – Ілля Биков (-57 кг), Денис П’янтківський (-63 кг), Роман Майорчак (-70 кг), Тимур Нікулін (70+ кг).

У змаганнях категорії U14 медальний урожай забезпечили: золото – Ольга Пивоварова (-42 кг), Анастасія Пушкова (-47 кг), Савелій Ільчук (-40 кг), Єгор Побережний (-45 кг), Гела Кірія (55+ кг); срібло – Віра Куликова (-47 кг), Іван Мішин (-40 кг); Дмитро Шеремет (-40 кг), Ілля Григенко (-50 кг).

Вітаємо наших юних чемпіонів та призерів та їх тренерів! Вітаємо усіх учасників турніру, які набули важливий змагальний досвід. Подальші успіхи ще прийдуть.