ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
/Новини/Ювілей Олександра Тонкошкура/

Ювілей Олександра Тонкошкура

16 жовтня виповнюється 40 років віце-президентові Української федерації карате, керівникові клубу «Катана» (Чорноморськ), головному тренерові збірної Одеської області Олександру Тонкошкуру.

Володар 3-го дану, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, досвідчений тренер, успішний організатор – Олександр Тонкошкур став справжнім мотором реалізації програми УФК по розвитку карате в регіонах України. 

На власному досвіді він добре знає всі проблеми та нюанси розвитку карате на місцях. Тому сьогодні із задоволенням та енергією проводить семінари та організаційні збори в різних містах країни, ділячись своїм багатим методичним досвідом.

Чорноморський клуб «Катана» є одним з провідних в Україні, стабільно посідаючи чільні місця на національних та міжнародних турнірах.

Як персональний тренер Олександр Тонкошкур підготував Аніту Серьогіну – першу українську чемпіонку Європи, володарку повного комплекту європейських нагород, призерку чемпіонату світу, олімпійську надію України, гордість Чорноморську.

Олександр займався спортом з шести років: легкою атлетикою, гімнастикою, плаванням. В 1988 році під час телевізійних трансляцій з Олімпіади в Сеулі він твердо вирішив прийти у великий спорт.

Йому було лише 20 років, коли для того, щоб мати можливість займатися в Іллічівському палаці спорту «Юність», клуб «Годзю-кай» мав набрати групу дітей. Тренерів для них не було, і Олександр разом із своїм товаришем Олександром Залівахіним став до справи. Й уже за чотири роки він по-справжньому відчув смак та потяг до тренерської роботи та навіть витримав війну зі своїми батьками, коли вирішив  професійно займатися спортом – замість того, щоби йти працювати в порту після закінчення Одеського політехнічного університету. Так починався великий шлях.

Успіхи в організаційній роботі, досягнення клубу та вихованців, авторитет і повага в середовищі українського карате стали нагородою Олександрові Тонкошкуру за вірність спорту.

Українська родина карате вітає віце-президента УФК Олександра Тонкошкура з ювілеєм і бажає йому – видатному фахівцю, доброму товаришу, чудовому сім’янину – щастя, здоров’я, наснаги, успіхів, багато років цікавого життя.