ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/KATANA CUP знову запалює Чорноморськ/

KATANA CUP знову запалює Чорноморськ

З 27 по 29 серпня в місті Чорноморськ Одеської області пройшов традиційний міжнародний турнір Прем’єр Ліги УФК – International karate tournament KATANA CUP 2021.

Змагання, що пройшли на арені палацу спорту «Юність», зібрали понад 800 спортсменів з 45 клубів України та Молдови.

Зазначимо, що минулого року KATANA CUP не проводився через пандемію коронавірусу. Та й цього року турнір перенесли на кінець літа. Втім, все пройшло дуже добре, на високому організаційному та спортивному рівні. Адже це був перший всеукраїнський турнір після Олімпіади-2020 в Токіо. А нам усім важливо усвідомлювати, що карате продовжує свій шлях і після Ігор.

На турнірі традиційно домінували господарі – спортсмени одного  з найсильніших клубів України «Катана» (керівник – Олександр Тонкошкур). Чорноморці вибороли 52 медалі (16 золотих, 18 срібних, 18 бронзових) та посіли перше місце в загальному заліку.

На другому місці – команда клубу «Легіон» (Одеса, керівник – Денис Криловський) с 38-ма медалями (10 золотих, 7 срібних, 21 бронзова). Замкнула призову тройку команда «Чемпіон» (Київ, керівник – Максим  Невмержицький), яка здобула 26 нагород (10 золотих, 7 срібних, 9 бронзових). Більшу кількість медалей (27) вибороли спортсмени одеського клубу «Тигрьонок» (керівники – Олександр, Ігор та Дмитро Негатурови), але іншого складу (7 золотих, 9 срібних, 11 бронзових), що дало їм 4-е місце.

Турнір KATANA CUP 2021 було добре організовано  та чітко проведено – як власне це завжди відбувається у віце-президента УФК Олександра Тонкошкура та почесного президента Одеської обласної федерації карате, депутата Чорноморської міської ради Юрія Бузько.

Самі організатори висловили слова щирої подяки генеральному спонсору турніру - ІСРЗ в особі почесного президента Михайла Рафаєвича та генерального директора Михайла Дудникова, а також керівникам міста Чорноморськ – меру Василю Гуляєву та його заступнику Ігорю Лубковському, та всім тим, хто допомагав у організації та проведенні турніру.

Життя триває. Карате впевнено крокує Україною.