ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Харків побачить всіх українських зірок карате на чемпіонаті країни/

Харків побачить всіх українських зірок карате на чемпіонаті країни

10-11 жовтня у Харкові пройде чемпіонат України з карате 2020 року. Після вимушеної тривалої паузи, пов’язаної з коронавірусною епідемією, перша столиця України прийме насправді рекордний та надзвичайний турнір.

По-перше, ЧУ-2020 зібрав 587 спортсменів (416 чоловіків, 171 жінка) з 66 клубів, які представляють 16 регіонів України. Всі ці цифри є рекордними. Учасники змагатимуться у 51 виді програми – серед кадетів, юніорів, молоді (U21) та дорослих.

По-друге, на татамі кращої арени країни – палацу спорту «Локомотив» вийдуть всі кращі українські спортсмени, перші номери національної збірної. Отже харківські глядачі отримають унікальну можливість побачити бої за участі Станіслава Горуни, Анжеліки Терлюги, Аніти Серьогіної, Валерія Чоботаря, Галини Мельник, Катерини Кривої та інших зірок вітчизняного карате.

Бійці, які зголодніли до великих турнірів, рвуться до бою. До того ж наші збірники нещодавно пройшли чудові збори в Туреччині. Втім, не виключено, що будуть і якісь сюрпризи: спорт є спорт.

У «Локомотиві» буде надзвичайно цікаво та гаряче.

Напередодні чемпіонату в Харкові пройдуть чергові щорічні загальні збори Української федерації карате, а також – традиційний семінар для тренерів та суддів.

Генеральний партнер чемпіонату – АТ «Банкомзв’язок».

Життя українського карате триває та відчутно пожвавлюється.

Харків чекає! Усім удачі! Осс!