ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Odesa Open 2019: більшість нагород залишилась дома/

Odesa Open 2019: більшість нагород залишилась дома

1-2 червня в Одесі пройшов міжнародний турнір Odesa Open 2019,  традиційні змагання Серії А Української федерації карате (УФК).

Організаторами турніру виступили УФК та одеські клуби «Захист» (президент – Олексій Коханець) та «Мауглі» (президент – Руслан Хомутенко).

Змагання пройшли у спорткомплексі Гуманітарного університету – за участи 750 спортсменів, які представляли 41 клуб з 13 регіонів України, а також гостей з Азербайджану. А також – за підтримки 16 партнерів та спонсорів та обласного та міського управлінь фізичної культури і спорту і відділення НОК України в Одеській області. Генеральним партнером Odesa Open 2019 виступила компанія "Антошка".

Важливу роль в успішному проведенні турніру зіграв почесний президент Одеської обласної федерації карате Юрій Бузько.

«Це другий турнір, котрий ми проводимо в такому форматі. Минулого року ми стартували. Раніше в цих числах проводили змагання в рамках регіонального турніру. А потім він переріс у всеукраїнський і міжнародний. Для порівняння: минулого року в турнірі взяли участь 500 спортсменів, а цього року – на 250 більше», – підкреслив президент Одеської обласної федерації карате Олексій Коханець.

Попри те, що головні зірки українського карате не виступали в Одесі, оскільки готуються до чергового етапу Прем’єр Ліги WKF, який пройде 7-9 червня в Шанхаї, глядачі мали можливість побачити на татамі деяких членів національної збірної. Зокрема, одесити Віталій Кулик та Крістіна Вєнік виграли змагання в ката, киянин Гнат Пак став переможцем в куміте (-67 кг), Віктор Ксенжик з Миколаєва виграв золото в куміте (-75 кг). А легендарна Аніта Серьогіна, яка готується до Європейських ігор 2019, що пройдуть в Мінську, керувала як тренер діями своїх вихованців з чорноморського клубу «Катана», разом з президентом клубу, віце-президентом УФК Олександром Тонкошкуром.

Зусилля Олександра й Аніти не пройшли марно: «Катана» вчергове посіла перше місце в загальному заліку на турнірах календаря УФК. В активі спортсменів з Чорноморську 30 медалей – 16 золотих, 13 срібних, 11 бронзових. Це вже четвертий турнір Прем’єр Ліги та Серії А УФК цього року, де перемагає «Катана».

Друге місце зайняв одеський клуб «Легіон» (президент – Денис Криловський), який взяв 24 нагороди ( 10 золотих, 3 срібних і 11 бронзових). Чинну трійку замкнув ще один одеський клуб – «Окінава» (президент – Олексій Коновалов) з 21 нагородою (8 золотих, 4 срібних, 9 бронзових).

Власне, до топ-десятки увійшли шість клубів з Одеси: крім згаданих «Легіону» та «Окінави», там опинилися ще клуби Royal Team (4-е місце), «Мауглі» (6-е), «Тігрьонок» (7-е) та «О-Кан» (9-е). Враховуючи «Катану», можна сказати, що господарі попри одеську гостинність більшість нагород залишили на домашніх чорноморських берегах. До топ-десятки зуміли пробитися лише три клуби з-за меж Одещини: київський «Чемпіон» (5), та два клуби з Миколаєву – «Фортіс» (8) і «Олімпік» (10).     

Додамо, що цього року Одеса прийматиме ще один міжнародний турнір – Black Sea Cup 2019 (Прем’єр Ліга УФК).

 

Прес-служба УФК