ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Пішов президент Турецької федерації карате Есат Деліхасан/

Пішов президент Турецької федерації карате Есат Деліхасан

У понеділок, 19 квітня, у віці 52 років помер президент Турецької федерації карате, член виконавчого комітету WKF та EKF Есат Деліхасан. Причина його передчасного уходу – коронавірус.

 

Українська федерація карате та вся українська родина карате глибоко засмучені цією трагедією, ми висловлюємо щире співчуття близьким та друзям покійного та приєднуємось до слів скорботи, сказаних на сайті WKF.  

Відзначається, що пан Деліхасан був однією з найважливіших особистостей карате, після того, як присвятив своє життя прогресу спорту в Європі та в усьому світі. Він був людиною справжнього професіоналізму та доброчесності, якого однаково любили і яким захоплювались.

Есат Деліхасан очолював Турецьку федерацію карате з 2008 року. Він сприяв надзвичайному прогресу спорту у своїй країні, яка за цей час перетворилась на одну з найпотужніших країн цього виду спорту в світі.

Член Виконавчого комітету WKF більше десяти років, пан Деліхасан також виконував обов'язки віце-президента Середземноморської федерації карате. До успішної кар'єри на керівних посадах він зазнав видатних успіхів як спортсмен і тренер.

«Відхід пана Есата Деліхасана є абсолютно непоправною втратою для всієї родини карате. Він був не лише однією з найважливіших особистостей нашого спорту; він також був справжнім другом, бастіоном оптимізму і, перш за все, доброю і щедрою людиною. Ми будемо страшенно сумувати за ним. Ми завжди пам’ятатимемо його силу характеру, його прямоту. Його смерть розподілила світ карате на «до» та «після» Есата», - заявив президент WKF та EKF Антоніо Еспінос.

Українські каратисти добре пам’ятають приїзд Есхата Деліхасана до нас на турнір Kharkiv Open 2018 року. Він був нашим добрим другом та колегою.

Ми завжди будемо пам’ятати тебе, Есхате!

Спочивай з миром.