ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
/Новини/Президент УФК Сергій Левчук обраний членом виконкому EKF/

Президент УФК Сергій Левчук обраний членом виконкому EKF

Надзвичайно приємна новина прийшла сьогодні, 8 лютого, з датського Ольборгу, де розпочався молодіжний чемпіонат Європи 2019 року.

Перед початком турніру на сесії виконкому Європейської федерації карате (EKF) президента Української федерації карате (УФК) Сергія Левчука було обрано до складу виконкому.

Це величезний успіх українського карате, знак визнання наших досягнень та прогресу, який проявляється в стабільно високих результатах вітчизняних спортсменів на великих міжнародних змаганнях.

Це визнання персональної наполегливої роботи Сергія Левчука, як керівника УФК, - праці на внутрішній та міжнародній аренах, та праці по самовдосконаленню. Особисті контакти, неформальне спілкування, активність, енергія молодого лідера українського карате - все зіграло свою роль у високому досягненні.

Символічно, що обрання президента УФК до виконкому EKF відбулося в час здобуття карате олімпійського статусу. Керівники світового карате цінують постійну увагу до нашого виду спорту з боку президента НОК України, члена виконкому МОК Сергія Бубки.

Це також визнання успіхів українських тренерів та суддів, функціонерів УФК, наших спортивних журналістів. 

Наші щирі вітання Сергієві Левчуку та всій українській родині карате!