ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
/Новини/Провідні каратисти України стали обличчями рекламної кампанії нового страхового продукту для спортсменів/

Провідні каратисти України стали обличчями рекламної кампанії нового страхового продукту для спортсменів

Страхова компанія “Спейр” (SPARE), що останнім часом почала впевнено набирати обертів та націлилася на лідируючі позиції на страховому ринку України, розпочала гучну рекламну кампанію по страхуванню спортсменів від нещасних випадків.

Обличчями рекламної кампанії “SPARE” стали всесвітньо відомі українські каратисти – Станіслав Горуна, Анжеліка Терлюга, Катерина Крива та Аніта Серьогіна.

“Для нас важливо, що люди, які виборюють перемогу для країни , зупиняють свій вибір саме на нас. Це показник того, що найкращі обирають найкращих, якби самовпевнено це не виглядало зі сторони, – зауважила представниця страхової компанії “Спейр” Ірина Гордієнко. – Завдяки їм, у нас є можливість донести якомога до більшої кількості людей інформацію про необхідність страхування в наш час, і не лише від нещасних випадків. Нажаль, рівень обізнаності в сфері страхування є дуже низьким в нашій країни, від чого і трапляється багато бід. Також великою проблемою є те, що часто обирають компанії, які є неспроможними надати повний та надійний спект захисту, через відсутність ресурсів та досвіду. В нашому ж випадку страхова компанія «Спейр» працює за європейськими стандартами та активно впроваджує в свою практику європейський досвід.

Ще однією з наших задач є популяризація спорсменів та збільшення рівня їх впізнаваності серед українців. Адже карате – новий для України вид спорту в порівнянні з іншими. Таким чином, наша співпраця з чемпіонами є не лише цікавою, експериментальною, але й взаємовигідною”.