ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
/Новини/Роберт Широян сподівається стати зіркою карате на Юнацьких Олімпійських іграх/

Роберт Широян сподівається стати зіркою карате на Юнацьких Олімпійських іграх

Коли Роберт Широян був маленьким хлопчиком, він хотів стати одним із героїв бойових мистецтв, яких він бачив у фільмах. Тепер український каратист готовий творити історію спорту, адже змагання з карате на Юнацьких Олімпійських іграх ось-ось розпочнуться.

Світ карате з неймовірним захопленням очікує на незабутню подію, що розпочнеться за день у Буенос-Айресі. Серед сильних конкурентів, які намагаються привернути до себе увагу на Іграх, Роберт Широян сподівається продовжити успішну традицію українських чемпіонів карате.

"Якщо я зможу виграти медаль у Буенос-Айресі, то моє ім'я стане загальновідомим, бо я став би одним із перших спортсменів, які отримали олімпійську нагороду в історії карате. Саме тому ця медаль для мене дуже важлива», - сказав Роберт Широян

Український перспективний каратист здобув квиток на Юнацькі Олімпійські ігри після перемоги на кваліфікаційному турнірі, що проходив в Умазі (Хорватія).  Каратист з Дніпра продемонстрував високий рівень у змаганні й поборов фаворита японця Котаро Накамуру в фіналі. Наразі молодий спортсмен рахує дні до свого дебюту в Буенос-Айресі.

"Я дуже радий взяти участь у такому видатному турнірі. Оскільки змагання з карате заплановані на останні дні Ігор, я маю час насолодитися своїм часом у юнацькому олімпійському селі, підтримуючи моїх колег з України та спілкуючись з однолітками інших команд з різних країн. Усе це робить час, проведений тут,  найкращим періодом мого життя!» - сказав Роберт.

Як кінозірка

Роберт Широян почав займатися карате дуже рано. Як і багато інших каратистів, він мав чітку мотивацію до спорту.

"Я почав займатися карате, коли мені було шість років. Я переглядав чимало фільмів з відомими артистами бойових мистецтв. Ось де я отримав натхнення для практики спорту. Саме тому я попросив своїх батьків віддати мене на карате", - пояснює Широян.

"Я практикувався з братом, тому було дуже цікаво йти на тренування, де ми мотивувались і надихали один одного", - додав молодий каратист.

Вихованець тренера Кирила Кірсанова не  зупиняється на перегляді відомих кінозірок бойових мистецтв. Він намагатиметься дотримуватися кроків українських спортсменів, які створили собі ім’я на найвищому рівні у спорті.

"В Україні є багато відомих та надзвичайно успішних каратистів, таких як Станіслав Горуна, Анжеліка Терлюга, Аніта Серьогіна та інші. Якщо я спроможусь виграти медаль, я міг би стати відомим, як і вони", - заявив Широян.

Роберт Широян візьме участь у категорії "куміте юніори -68 кг", що відбудеться 18 жовтня у спортивному залі Pabellon Europa в Буенос-Айресі.

За матеріалами: wkf.net