ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Сергія Левчука обрано віце-президентом Спортивного комітету України/

Сергія Левчука обрано віце-президентом Спортивного комітету України

Першого президента УФК Сергія Левчука обрано віце-президентом Спортивного комітету України на Генеральній асамблеї СКУ, яка пройшла у Києві 1 серпня.

Українська родина карате вітає Сергія Андрійовича Левчука з новим призначенням, це ще один крок на шляху оптимізації українського спорту та його реформування.

Вітаємо президента СКУ Іллю Шевляка з черговим переобранням на посаду та з чудовим кадровим поповненням та підсиленням у особі пана Левчука. Тут немає ніяких сюрпризів: майже десять років українське карате перебувало під орудою СКУ, та й після здобутку олімпійського статусу підтримує тісні та плідні контакти з цією потужною та важливою структурою.

Сергій Левчук - успішний та фаховий спортивний керівник з великим досвідом роботи саме в секторі неолімпійських видів спорту, якими опікується СКУ. Його досвід президента УФК та голови Національного агентства спорту України, а також статус члена НОК України допоможуть йому в роботі у команді СКУ. 

Вітаємо всю українську спільноту карате з приємною новиною!

Сергію Андрійовичу щиро бажаємо успіхів та задоволення від роботи та результатів.

Спортивний комітет України засновано 2005 року. Це структура, яка об'єднує та розвиває неолімпійські види спорту. Комітет сьогодні налічує 44 повноправні члени - неолімпійські федерації та має 14 асоційованих членів.

Стратегічним завданням СКУ є розвиток спорту в Україні, популяризація спортсменів та залучення до занять спортом, активного і здорового способу життя.    

Прес-служба УФК