ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Шанхай: чергове золото Анжеліки Терлюги – єдина нагорода для України/

Шанхай: чергове золото Анжеліки Терлюги – єдина нагорода для України

7-9 червня у Шанхаї пройшов етап Прем’єр Ліги WKF. В активі збірної України цього разу єдина медаль – золото від Анжеліки Терлюги (-55 кг).

На татамі спорткомплексу The Gymnasium of Shanghai University of Finance and Economics наша прима та олімпійська надія з Одеси поступово здолала італійку Алесандру Манджакапру (1:0), Гульміру Уссенову із Казахстану (10:0), француженку Сабріну Уїдаден (1:0), а в півфіналі була сильнішою за турчанку Тубу Якан. У фіналі Анжеліка розгромила китаянку Дін Цзямей з рахунком 6:0. Таким чином, вихованка Дениса Морозова зробила ще один крок до завоювання олімпійської ліцензії. Сьогодні Ліка очолює рейтинг WKF в категорії -55 кг, а в олімпійському рейтингу знаходиться на прохідному 4-му місці в своїй зведеній категорії.

Треба відзначити стабільність Анжеліки Терлюги, яка проявляється в її яскравій серії на турнірах серії «Карате 1». Розпочинаючи з грудня (Серія А, Шанхай) Анжеліка на шести з семи турнірів серії (причому п’ять разів поспіль) підіймалася на п’єдестал, причому чотири рази – на вищу сходинку (3 – Прем’єр Ліга: Париж, Рабат, Шанхай; 1 – Серія А: Шанхай).

За крок до п’єдесталу в Шанхаї зупинилася Катерина Крива (-50 кг). Львів’янка розпочала турнір з перемоги над суперницею з Румунії (4:2), але потім поступилася майбутній чемпіонці Алессандрі Реккья з Франції (1:1). У втішних сутичках Катя впевнено здолала суперниць з Болгарії (5:0) та Іспанії (4:1), але у бронзовому фіналі програла за хантеєм єгиптянці Саламі Рім Ахмад.

Виступи інших наших учасників виявилися набагато скромнішими.

По три сутички провели Галина Мельник (-68 кг), Анастасія Степашко (68+ кг) та Різван Талібов (84+ кг). По дві – Гнат Пак (-67 кг), Станіслав Горуна (-75 кг) та Андрій Торошанко (-84 кг). Анастасія Мястковська (-55 кг), Діана Шостак (-61 кг), Ігор Угніч (-60 кг), Денис Копитко (-67 кг) та Валерій Чоботар (-84 кг) програли свої перші бої та не пройшли далі.

Нагадаємо, що на попередньому етапі Прем’єр Ліги в Рабаті в квітні у нас було три золота (Анжеліка Терлюга, Стас Горуна, Валерій Чоботар) плюс срібло Галини Мельник.  

Зазначимо, що Аніта Серьогіна (-61 кг) згідно із своїм планом підготовки до Європейських ігор-2019 у Мінську не виступала у Шанхаї. Як повідомив її тренер Олександр Тонкошкур, вона також не поїде і на турнір Серії А в Монреаль (21-23 червня).

Мінськ – головний старт сезону, до якого як у доджо, так і на великих змаганнях готуються шість представників України: окрім Аніти Серьогіної, це Катерина Крива, Анжеліка Терлюга, Галина Мельник, Стас Горуна та Валерій Чоботар.

Прес-служба УФК