ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Станіслав Горуна отримав іменну зірку на Алеї зірок/

Станіслав Горуна отримав іменну зірку на Алеї зірок

14 вересня на Алеї зірок у Києві з'явилися імена трьох призерів Олімпійських ігор-2020. Власну зірку отримали Жан Беленюк (чемпіон з греко-римської боротьби), Ірина Коляденко (бронзова призерка з вільної боротьби) та Станіслав Горуна (бронзовий призер з карате).

Заклали зірки українських олімпійців на урочистій церемонії біля Спортивної площі.

Капітан національної збірної України, діючий чемпіон Європи Станіслав Горуна підкреслив, що така відзнака є проявом уваги з боку держави до спортивної праці. Він щиро подякував Українській федерації карате та своєму тренерові Антону Нікуліну за свій шлях до великого успіху.

Наш чемпіон довів, що є не лише великим майстром карате та вправним танцюристом (його участь у телевізійному проекті «Танці з зірками» зрозуміло була джерелом постійних жартів на церемонії), а також і блискучим оратором. Що, власне, для фахового адвоката не є дивним.

Уся українська родина карате щиро вітає Стаса та радіє за нього ці дні: наш капітан заслужив свої миті слави – роками шаленої самовідданої праці та виступів на межі можливостей.

Зірка Стаса стала 45-ю серед українських спортсменів на Алеї слави. Нагадаємо, що він доєднався до Анжеліки Терлюги, яка отримала свою зірку 27 серпня 2020 року – в компанії з Наталією Добринською (легка атлетика), Анною Різатдіновою (художня гімнастика) та Ігорем Цвєтовим (параолімпійська легка атлетика).   

Загалом на Площі зірок у Києві сьогодні вже 75 відзнак на честь українських спортсменів та представників шоу-бізнесу. Перші зірки були закладені 14 листопаду 2015 року.

Створення Алеї мало на меті популяризацію національної культури, мистецтва та спортивних досягнень. На Алеї розміщено латунні пам'ятні знаки, що мають розмір 30 на 60 см. Знаки містять написи про вклади лауреатів у таких сферах як кіно, музика, спорт, а також QR код. Код можна відсканувати та почитати про кар'єру лауреата.

Чию зірку розмістити на Алеї вирішує експертна комісія з представників громадськості, експертів медіаринку та представників організаторів проекту – ГО "Спільна Перемога" та ТРЦ Gulliver.

На церемонії 14 вересня були присутні президент УФК Іван Дутчак, голова Опікунської ради УФК Сергій Левчук, головний тренер національної збірної України Микола Сіраковський та інші представники українського карате.

 

Прес-служба УФК