ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/УФК представила нового головного тренера національної збірної України/

УФК представила нового головного тренера національної збірної України

31 серпня на прес-конференції в агенції УНІАН було представлено нового головного тренера національної збірної України. На місце Антона Нікуліна заступив відомий київський фахівець Микола Сіраковський.

Як відомо, Антон Нікулін, який очолював збірну України з 2012 року та привів її до перших історичних нагород на чемпіонатах Європи, чемпіонатах світу та Олімпійських іграх, проголосив, що олімпійський турнір у Токіо2020 буде його останнім стартом на чолі керівника синьо-жовтої команди.

Керівництво Української федерації карате провело перемовини з кількома провідними тренерами країни та зупинило свій вибір на Миколі Сіраковському - президентові київського клуб "Сен-Бін", знаному спортсмену та досвідченому, успішному тренерові, який підготував чимало блискучих майстрів. Зокрема, сьогодні в складі національної збірної в категорії "командне куміте" виступають його учні Костянтин Цимбал та Андрій Торошанко.

45-річний Микола Сіраковський - серйозний та авторітетний фахівець, відомий своєю увагою до ката, в яких колись сам здобув чимало трофеїв на татамі. Він проголосив, що працюватиме у тісному контакті з головним тренером молодіжної збірної України Максимом Невмержицьким - задля спадкоємностї, конкуренції, підготовки нових зірок українського карате. 

Новий національний коуч добре усвідомлює відповідальність та складність завдання - тримати збірну України на тому високому рівні, на який вона вийшла під орудою Антона Нікуліна. Втім, є досвід і бачення, є підтримка з боку команди УФК, є добрі кадри - а страху нема.

"Все буде добре", - впевнений президент УФК Іван Дутчак. Українське карате крокуватиме до нових висот.

Перший старт для Миколи Сіраковського на чолі збірної України буде вже днями - це третій етап Прем'єр Ліги Karate-1 2021 року, який пройде в Каїрі (Єгипет) 3-5 вересня.

Бажаємо новому тренерові успіхів, а його попереднику Антонові Нікуліну - велика подяка та пошана, та також щирі побажання великих здобутків на будь-якому подальшому напрямку в його житті!

Життя триває. Слідкуємо за новинами.

Прес-служба УФК