ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Українська молодіжка вирушила підкоряти Європу/

Українська молодіжка вирушила підкоряти Європу

Національна молодіжно-кадетсько-юніорська збірна вирушила до Тампере (Фінляндія), де 20-22 серпня пройде 48-й кадетсько-юніорський та 13-й молодіжний чемпіонат Європи.

На черговий молодіжний чемпіонат Європи відібрались 33 спортсмени в індивідуальних видах та троє у командному ката (кадети-юніори, хлопці).

Очолює команду головний тренер Максим Невмержицький.

Також до Тампере полетів голова Опікунської ради УФК Сергій Левчук, який у якості члена виконкому Європейської федерації карате (EKF)  візьме участь у засіданні виконкому EKF, що пройде напередодні чемпіонату.

Змагання пройдуть на арені Tampere Ice Stadium. На участь в турнірі заявились 1008 атлетів з 45 країн Європи.

Нагадаємо, що на попередньому молодіжному чемпіонаті Європи в Будапешті збірна України здобула 2 золоті та 4 бронзові медалі та посіла 6-е місце в загальному заліку.

Бажаємо нашій команді успішного виступу в Тампере!  

 

Склад молодіжної збірної України на чемпіонат Європи 2020 року з карате серед кадетів, юніорів та молоді (Тампере, Фінляндія)

Кадети

Ката

Хлопці

Віталій Метеленко

Дівчата

Софія Тараненко

Куміте

Хлопці

-52 кг

Артем Лимарчук

-57 кг

Ілля Биков

-63 кг

Антон Горбань

-70 кг

Леонід Янишевський

70+ кг

Дмитро Димов

Дівчата

-47 кг

Анна Ващишин

-54 кг

Дарія Із’юрова

54+ кг

Дарія Булай

 

Юніори

Ката

Хлопці

Ярослав Федоров

Дівчата

Аліна Березовська

Куміте

Хлопці

-55 кг

Євген Середа

-61 кг

Давид Яновський

-68 кг

Олег Оврас

-76 кг

Олександр Козачок

76+ кг

Олександр Інютін

Дівчата

-48 кг

Валерія Сергаєва

-53 кг

Аріадна Панчук

-59 кг

Віра Фоглінська

59+ кг

Вікторія Калініна

 

Молодь (U21)

Ката

Чоловіки

Олександр Черняєв

Жінки

Галина Запорожченко

Куміте

Чоловіки

-60 кг

Нікіта Філіпов

-67 кг

Олександр Кічерман

-75 кг

Олег Пащенко

-84 кг

Андрій Заплітний

84+ кг

Дмитро Чернов

Жінки

-50 кг

Юлія Палашевська

-55 кг

Олександра Толченова

-61 кг

Олександра Шолохова

-68 кг

Еліна Сєлємєнєва

68+ кг

Олена Павловська

Командне ката (кадети-юніори, хлопці)

Іван Білоус, Артем Ілько, Андрій Ротар

 

Головний тренер – Максим Невмержицький

Тренерський штаб:

Денис Криловський

Анатолій Михайленко

Микола Сіраковський

Олександр Тонкошкур

Сергій Червінський