ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Українське карате продовжує рух/

Українське карате продовжує рух

Напередодні чемпіонату України-2020, 9 жовтня, у Харкові пройшли загальні збори Української федерації карате. Це була визначна подія у житті українського карате.

Протягом трьох годин засідання тривали звіти про якісну роботу керівників різних підрозділів організації. Надзвичайно цікавими, зокрема, були звіти керівників спортивного та медичного комітетів федерації – Антона Нікуліна та Тетяни Куртян. Всіх керівників комітетів та комісій було переобрано на свої посади та було враховано їх побажання по зміні складу відповідних комітетів.

Президія федерації (Андрій Галака, Олександр Тонкошкур,  Максим Невмержицький) поповнилася новими членами: до її складу увійшли голова Комісії атлетів УФК Анжеліка Терлюга та президент Харківської обласної федерації карате Віталій Луценко. Після цього відновився традиційний склад президії з п'яти членів та президента.

Було затверджено склад Правління федерації, до нього було обрано нового члена – давнього партнера УФК, голову компанії «Банкомзв’язок» Едуарда Щучика.

Було прийнято рішення про внесення змін до статуту УФК, що необхідно для підвищення ефективності та прискорення розвитку організації.

Важливим рішенням загальних зборів стало затвердження стратегічних цілей розвитку карате в Україні на наступне десятиліття, що допоможе підвищенню рівня взаєморозуміння та взаємодії в середині організації та посиленню ролі карате у житті України.

Одностайним рішенням загальних зборів Сергій Левчук був обраний почесним президентом УФК та керівником новоствореної Опікунської Ради УФК. Створення цього органу повинно підвищити рівень ефективності взаємодії федерації із різними сферами суспільного життя та сприяти залученню більших ресурсів для інтенсивнішого розвитку карате.

Провівши окремі зустрічі із представниками Комітету атлетів (окрім голови комітету був Станіслав Горуна), а також деяких клубів федерації щодо існуючих проблем, вислухавши слушні рекомендації та зауваження, які прозвучали від членів федерації під час загальних зборів (Михайло Баранов, Олег Ястребов, Руслан Хомутенко та інші), президент УФК Іван Дутчак намітив найближчі кроки по вирішенню обговорюваних питань.

Родина карате зробила черговий крок на шляху самовдосконалення.

Продовжуємо рух!

 

Прес-служба УФК