ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Українські паракаратисти стали першими на 1-му міжнародному онлайн чемпіонаті /

Українські паракаратисти стали першими на 1-му міжнародному онлайн чемпіонаті

13 грудня пройшов 1-й міжнародний онлайн чемпіонат з паракарате – 1st EU online I-Karate-Global Championship. Спортсмени Української федерації карате посіли на цьому престижному форумі перше загальне місце.

За умов карантину турнір онлайн організувала Inclusive Karate Federation, головна структура, яка опікується пара карате, зі штаб-квартирою в Бельгії.

Загалом 212 спортсменів з 17 країн змагалися за 26 комплектів нагород у 7 видах програми (за нозологіями).

Україну представляли 28 спортсменів з Києва, Житомира, Маріуполя, Львова та Сум. Тренуючись вдома, в клубах, після величезної перерви, наші чудові спортсмени вибороли 7 золотих, 6 срібних та 2 бронзові нагороди, що дозволило збірній Україні стати кращою командою турніру. 13 спортсменів зупинилися за крок до перемоги, посівши 4-ті місця.

Переможцями чемпіонату від України стали Зелінський Данило, Ярмолінська Божена, Довбня Кирило (всі – Житомир), Майдуб Сергій, Пасхалов Ричард (обидва – Маріуполь, у Сергія 2 медалі), Стегній Карина (Суми).

Срібло здобули Малюшенко Михайло, Абашин Іван, Банбан Давид, Євсюкова Маргарита (всі - Маріуполь), Єрмакова Анна (Суми).

Бронза у Олега Снітко (Суми) та Мащенко Софії (Маріуполь).

Це черговий успіх українських паракаратистів, з яким ми вітаємо мужніх спортсменів, їх чудових тренерів та очільницю Паракарате України Тетяну Ушакову!

Так тримати!

До нових успіхів.

Прес-служба УФК