ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Українці вдало дебютували на Європейських Студентських Бойових Іграх /

Українці вдало дебютували на Європейських Студентських Бойових Іграх

З 30 липня по 3 серпня в Загребі (Хорватія) пройшли Перші Європейські Студентські Бойові ігри (1st Europian Universities Combat Games). Українські каратисти здобули 6 нагород (2 золота та 4 бронзи) і посіли 4-е місце у загальному заліку.

У змаганнях 1st Europian Universities Combat Games взяли участь 1300 учасників з 404 університетів з 36 країн Європи, які виступили у карате, дзюдо, теквондо та кікбоксингу.

Дуже непогано виступила у Загребі команда українських каратистів, яку очолювали тренери Максим Невмержицький, Артем Жегалюк та Дмитро Негатуров.

Золото виграли обидві команди куміте. Дівчата (Анна Чеголя, Анна Проценко, Діана Шостак, Анастасія Переуда) у фіналі здолали суперниць з Австрії – 2:0. Хлопці (Віктор Ксенжик, Олександр Кічерман, Андрій Торошанко, Валентин Найда, Микола Громик, Ігор Лагунов) перемогли у фіналі команду Македонії – 3:2.

В індивідуальному куміте наші студенти здобули 4 бронзові медалі. Відзначилися:  Діана Шостак (-61 кг) з Львівського державного університету фізичної культури, Микола Громик (-60 кг) з Національного університету "Одеська морська академія", Андрій Торошанко (-84 кг) з Київського коледжу зв’язку і Ігор Лагунов (84+ кг) з Південноукраїнського національного педуніверситету ім. К. Д. Ушинського.

Також відзначимо 5-ті місця Соломії Кміть (-50 кг), Анни Проценко (-55 кг), Олександра Кічермана (-67 кг). 

Вітаємо чемпіонів та призерів і їх тренерів – Антона Нікуліна, Володимира Зарецького, Миколу Сіраковського, Максима Невмержицького, Івана Дрозда, Ігоря та Дмитра Негатурових.

Прес-служба УФК