ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Українці взяли чотири медалі на першому етапі Серії А/

Українці взяли чотири медалі на першому етапі Серії А

28-30 січня в іспанській Памплоні пройшов перший етап Серії А Карате 1 сезону 2022. Українські спортсмени везуть додому чотири нагороди - 1 срібло й 3 бронзи.
 
У змаганнях, які відбулися в комплексі Navarra Arena (11 800 глядацьких місць), взяли участь 650 атлетів з 58 країн світу. Україну представляли 47 спортсменів.
 
Четверо наших каратистів дійшли до п'єдесталів. Айман Такзіма (-60 кг) виборов срібло, троє дівчат взяли бронзу: Юлія Палашевська (-50 кг), Олександра Шолохова (-61 кг) та Еліна Сєлємєнєва (-68 кг).
 
Наші вітання спортсменам та їх тренерам - відповідно Олегу Ястребову, Дмитру Негатурову та Сергію Палашевському, Анатолію Михайленку. Отже срібло їде до Харкова, одна бронза - до Одеси й дві - до Запоріжжя.
 
От, що написав на своїй сторінці у Фейсбуку президент Української федерації карате Іван Дутчак:
"Вітаю всіх із початком спортивного сезону. Січень проходив під знаком активності команд клубів Ukrainian Karate Federation на міжнародній арені.
В Парижі та Іспанії українські каратеки гідно захистили честь всього українського карате та своїх клубів зокрема. Результати змагань показали, що досвідчені майстри продовжують лідирувати у власних категоріях, але й молодь впевнено заявляє про свої майбутні лідерські амбіції.
Попереду лютий в якому відбудуться два турніри UKF PREMIER LEAGUE KHARKIV OPEN 2022 та UKF SERIES A CHERNIVTSIi OPEN 2022, а також національна збірна стартує в повному складі на турнірі KARATE1 PREMIER LEAGUE - FUJAIRAH 2022.
Вболіваймо за українських каратистів!
Підтримуймо в лютому українських спортсменів на зимових Олімпійських Іграх в Пекіні!"
 
Прес-служба УФК