ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Волонтерський центр Української Федерації Карате/

Волонтерський центр Української Федерації Карате

Друзі! 💙💛
Ділимося з вами інформацією про роботу нашого Волонтерського Центру УФК станом на ранок 09.03.2022.
✅ 25.02.2022 - У Львові запрацював координаційний центр волонтерської допомоги Української Федерації Карате
✅ 27.02.2022 - Надходження першої гуманітарної допомоги з Чехії та передача її на потреби військовим та гуманітарні потреби до м. Києва
✅ 01.03.2022 - Надходження другої гуманітарної допомоги з Чехії та передача її на гуманітарні потреби до "Охмадиту", та військовим у Києві та Коломиї.
✅ 02.03.2022 - Передача гуманітарної допомоги до м. Ірпінь та Червоного хреста (м. Київ), передача 200 спальних мішків військовим та для бомбосховища у м. Київ (Деснянський район).
✅ 03.03.2022 - Передача гуманітарної допомоги кардіологічному дитячому центру м. Київ. Передача гуманітарної допомоги з Коломиї до Житомира.
Отримання гуманітарної допомоги з Німеччин та передача її до м. Харкова.
✅ 04.03.2022 - Передача гуматітарної допомоги до м. Козелець (Чернігівська обл) та м. Києва. Передача спальних мішків для військових у м. Київ.
Отримання гуманітарної допомогі в Охматдиті від волонтерів Рясно-Руського.
✅ 05.03.2022 - Отримання першої гуманітарної допомоги з Польщі, передача автомобіля для військових на передову. Отримання на кордоні гуманітарної допомоги для Харкова (2 буса). Отримання вантажу з Чехії (12 електростанції та інше). Відправлення гуманітарного вантажу для Житомира та Києва. Отримання першої гуманітарної помочі від волонтерів Нюрнберга (Німеччина) та Великої Британії.
✅ 06.03.2022 - Відправлення допомоги від каратек Польщі для тероборони Київа та гуманітарної допомоги та медикаментів до Коростеня. Відправка гуманітарної допомоги та медикаментів до Білої Церкви.
✅ 07.03.2022 - Отримання гуманітарної допомоги від волонтерів Нюрнберга та Франкфурта (Німеччина). Відправлення ліків до Коростеня у міську лікарню. Отримання гуманітарної допомоги з Чехії. Відправлення гуманітарної допомоги від волонтерів Німеччини та Великої Британії до Харкова.
✅ 08.03.2022 - Отримання гуманітарної допомоги з Німеччини. Відправлення ліків до тероборони міста Рівне. Відправлення кариматів, спальників та ліків до Житомиру. Відправлення гуманітарної допомоги та ліків до Миколаєва. Отримання гуманітарної допомоги від волонтерів Німеччини.
Разом до перемоги!!! 💙💛
СЛАВА УКРАЇНІ! 🇺🇦