ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Всесвітня федерація карате провела випробувальну подію COVID-19 у Лісабоні/

Всесвітня федерація карате провела випробувальну подію COVID-19 у Лісабоні

 Всесвітня федерація карате підкреслила успіх випробувального заходу WKF COVID-19, який відбувся у Лісабоні (Португалія) минулими вихідними. На заході був ефективно проаналізований Протокол про адаптацію подій карате до нової ситуації пандемії коронавірусу.

 Після наслідків епідемії COVID-19 WKF опублікував набір процедур для пристосування турнірів з карате до нової реальності. Цей Протокол був протестований на заході цих вихідних, першій міжнародній зустрічі, яку WKF проводить за майже десять місяців. Беручи до уваги безпеку всіх учасників, Протокол WKF COVID-19 має на меті гарантувати найкращі умови для занять спортом за нинішніх обставин.

 Наразі медична команда подій WKF COVID проведе огляд усіх основних подій WKF. Складена менеджером WKF COVID, лікарем LOC COVID та персоналом LOC COVID, медична команда WKF COVID має на меті стежити за місцевими санітарними заходами та забезпечувати правильне застосування нового Протоколу WKF. Серед цих процедур для всіх акредитованих осіб на заході будуть потрібні ПЛР-тест та оцінка стану здоров’я. Усі учасники пройдуть тест на антиген перед тим, як матимуть доступ до місця проведення змагань, та будуть тестуватися щодня.

 Соціальне дистанціювання та обов'язкове використання сертифікованих масок (тип FFP2 або еквівалент, наприклад N95 (США), KN95 (Китай), P2 (Австралія / Нова Зеландія), Корея 1-го класу (Корея) та DS2 (Японія)) будуть посилено контролюватись. Тоді як судді, тренери, співробітники та журналісти зобов'язані носити сертифіковану маску постійно, учасники будуть звільнені від використання масок під час розминки та під час поєдинків.

 Учасники матимуть доступ до місця проведення за категорією з обмеженим допуском до різних районів. На місці буде встановлена ​​спеціальна система вивісок, і всі акредитовані особи будуть зобов’язані виконувати рекомендовані вказівки всередині спортивного залу.

 І зона змагань, і місця для розминки будуть постійно піддаватися санітарній обробці. Для міміналізації  фізичного контакту на всій території змагань, поза проведенням безпосередньо поєдинків, і навіть на церемонії нагородження будуть проводитися заходи з дотримання соціального дистанціювання.

 Всі ці процедури були успішно протестовані в Лісабоні протягом вихідних. Щоб поділитися повідомленням та ознайомити весь світ карате з новим протоколом, WKF опублікує відеодокументальний фільм з основними моментами випробувальної події WKF у Лісабоні. Відео буде доступне на каналі WKF YouTube та на всіх платформах WKF до наступного тижня.

 “Карате готове повернутися на татамі. Багато національних федерацій вже відновлюють свою діяльність. Після випуску нашого повного протоколу COVID-19 та після тесту на цих вихідних ми вважаємо, що готові прийняти наші основні міжнародні події. Ми занадто довго чекали, щоб побачити наш улюблений спорт знову в дії, але зараз ми абсолютно впевнені, що зможемо повернутися до діяльності з гарантіями для наших учасників, представників та співробітників», - заявив президент WKF Антоніо Еспінос.

Джерело: https://www.wkf.net/news-center-new/wkf-hails-success-of-covid-19-test-event-in-lisbon/1444