ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/WKF переглянула кваліфікаційну систему Олімпиади-2020/

WKF переглянула кваліфікаційну систему Олімпиади-2020

Після переносу Олімпійських ігор Токіо-2020, за погодженням із Міжнародним Олімпійським комітетом, Всесвітня федерація карате (WKF) переглянула систему кваліфікації на Олімпійські ігри.

У заяві WKF за підписом президента Федерації Антоніо Еспіноса, що надійшла до національних федерацій, зокрема йдеться про таке:

 Через пандемію коронавірусу та критичні обставини, що виникли в результаті спалаху, а також у зв’язку з тим, що Ігри в Токіо заплановано на 2021 рік, було необхідно прийняти термінові рішення для забезпечення добробуту та безпеки спортсменів-каратистів в усьому світі.

Ці резолюції вплинули на хід олімпійської кваліфікації, оскільки відбіркові змагання Карате 1 Прем’єр-ліга Рабат и чемпіонат Європи EKF в Баку були скасовані місцевою владою. Там мали бути проголошені чотири спортсмени в кожній категорії, котрі пройшли на Ігри через олімпійський рейтинг.

Відтермінування Олімпійських ігор в Токіо до 2021 року та затвердження МОК нових принципів олімпійської кваліфікації, зроблене 1 квітня, змусили WKF переглянути систему кваліфікації, щоби пристосувати її до нової ситуації та нормалізувати процес, який сильно постраждав через спалах COVID-19.

Заради збереження похідної системи олімпійської кваліфікації та розподілення тієї ж кількості змагань у процесі кваліфікації, що передбачалась спочатку, мають бути реалізовані наступні процедури:

1. Включити до олімпійського рейтингу позиції, які було втрачено через COVID-19, які зазначено нижче: 

а) Скасований турнір 2020 Карате 1 Прем’єр-Ліги в Рабаті пройде в 2021 році в Рабаті. При цьому виконком WKF зберігає за собою право перенести цю подію, якщо виникне потреба провести етап Карате 1 Прем’єр-Ліги перед Олімпійським кваліфікаційним турніром 2021 року.     

b) Чемпіонат Європи 2021 року пройде в Гетеборзі (Швеція) – замість чемпіонату Європи 2020 року в Баку (Азербайджан).

2. Перенести Олімпійський кваліфікаційний турнір на 2021 рік. Точна дата проведення турніру буде оприлюднено пізніше.

Прес-служба УФК