ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/WKF змінив календар змагань на 2021 рік/

WKF змінив календар змагань на 2021 рік

Календар змагань Карате 1-Прем'єр-ліги на 2021 рік оновлений через наслідки пандемії коронавірусу. Стамбул замінює Баку як господар одного з етапів 1-ї Прем'єр-ліги карате 2021 року, тоді як турнір у Лісабоні переноситься на квітень.

Карате 1-Прем'єр-ліга 2021 року стартує в Стамбулі (Туреччина) з 12 по 14 березня. Місто в Туреччині замінює Баку як місце проведення змагань, оскільки турнір в столиці Азербайджану мав бути скасований на тлі зростаючих обмежень, введених національним урядом.

Про це WKF повідомив Міністр молоді та спорту Азербайджана, оскільки епідемія продовжує поширюватися в країні.

Тепер турнір відбудеться в Стамбулі, одному з традиційних майданчиків Карате 1-Прем'єр-ліги. Семінар суддів, який спочатку планувалося провести в Баку під час турнірну, також рухається до Стамбула в ті ж дати.

Етап Карате 1-Прем'єр-ліги у Лісабоні перенесено на квітень.

Оскільки зусилля по боротьбі з пандемією продовжують посилюватися в Португалії, лісабонський етап 1-ї Прем'єр-ліги переноситься на термін 30 квітня - 2 травня. Рішення про зміну дат заходу прийнято за погодженням з місцевими та національними органами влади, щоб гарантувати безпеку спортсменів та співробітників.

Турнір Карате 1 у Лісабоні стане третьою зупинкою сезону після подій у Стамбулі та Рабаті.

“Благополуччя учасників є для нас пріоритетом номер один. У світлі останніх подій пандемії ми вирішили змінити календар, щоб запропонувати всім членам нашої сім'ї належні умови для участі у змаганнях на нашому флагманському заході. Усі спортсмени можуть бути впевнені, що ми зробимо все можливе, щоб гарантувати їх безпеку на наших найкращих змаганнях», - сказав президент WKF Антоніо Еспінос.

 

Прес-служба WKF