ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
/Новини/XVII Міжнародний турнір з карате «Кубок Чорного моря 2018»/

XVII Міжнародний турнір з карате «Кубок Чорного моря 2018»

29-30 вересня 2018 року в м. Одесі клуб «Тигрьонок» разом із Українською Федерацією карате провели XVII Міжнародний турнір з карате «Кубок Чорного моря 2018».
Цього року в турнірі прийняли участь 38 команд та більш ніж 700 спортсменів. «Кубок Чорного моря» є одним з найпопулярніших турнірів в Україні, який було проведено вже в 17-й раз.
В 2018 році вперше в історії цього турніру було розіграно 3 загальнокомандних кубки із призовим фондом в категоріях 6-11 років – 5000 грн, 12-17 років – 7500 грн, 18 років та старше – 10000 грн.
Цього року перший раз не було жодного іноземного спортсмена, тому турнір став внутрішнім всеукраїнським. За підсумками двох днів перше місце серед спортсменів 6-11 років виграла команда Дениса Криловського «Легіон», клуб «Тигрьонок» зайняв перші місця в загальнокомандних заліках серед спортсменів 12-17 років і серед дорослих. Також традиційно було розіграно великий загальнокомандний кубок, який виграв клуб «Легіон».
Крім того, турнір пройшов дуже красиво – красиві поєдинки, дуже гарний зал та яскраве нагородження завдяки конфетті, яке розліталося над усіма призерами. Сподіваємося, що наступного року учасників легендарного турніру «Кубок Чорного моря» стане більше і він знову отримає статус міжнародного. Дитячий спортивно-оздоровчий комплекс «Спортіум» – новий партнер Української Федерації Карате. За результатами турніру «Кубок Чорного Моря» володарями Sportim Trophy стали Запорожченко Ганна – золота та срібна медалі та Криловський Юрій – 2 золоті медалі. Переможці отримали цінні подарунки від компанії партнера та увійшли до числа претендентів на Головний приз – путівки на відпочинок у Дитячому спортивно-оздоровчому комплексі «Спортіум».
Партнер Української Федерації Карате – компанія EcoFactor Hub презентувала 20 Сертифікатів номіналом по 500 USD кожний переможцям дорослих категорій, в тому числі майбутньому учаснику Чемпіонату Світу –Кулік Віталію. Нагороджено організатора турніра і головного суддю турніру – О. Негатурова та О. Коханця.