ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Збірна готується до Євро/

Збірна готується до Євро

Національна збірна України з карате перебуває в Чорногорії на підготовчих зборах до чемпіонату Європи 2021 року, який пройде 19-23 травня в Поречі (Хорватія).

Учасники 56-го чемпіонату Європи готуються до важливого старту в чорногорській столиці Подгориці. Завдяки дружнім стосункам з Федерацією карате Чорногорії синьо-жовта команда має можливість тренуватися разом із національною збірною цієї балканської країни, однією з провідних на континенті.

Місто спільних тренувань кращих каратистів України та Монтенегро – спортивний комплекс Moraca Sport and Recreation Center. Ця локація, домашня арена відомих клубів «Будучност» (баскетбол та гандбол) після реконструкції в 2018 році має чудовий зал для бойових мистецтв. До того ж кліматичні умови Чорногорії повністю відповідають хорватським, де наші спортсмени змагатимуться вже наступного тижня. У понеділок 17 травня збірна України переїде до Хорватії.

Роботою команди керує головний тренер національної збірної України Антон Нікулін, якому допомагають Олександр Тонкошкур та Микола Сіраковський. Разом із спортсменами – лікар команди Тетяна Куртян.

Нагадаємо, що Євро-2021 є важливим етапом відбору до олімпійського турніру в Токіо. Підсумки цього турніру вплинуть на те, хто з українців буде виступати на відбірному турнірі в Парижі (11-13 червня), щоб поборотись за отримання олімпійської ліцензії та можливість скласти компанію в Токіо Анжеліці Терлюзі та Стасу Горуні.

Тримаємо кулаки за наших бійців та бажаємо їм перемог!     

 

Склад національної збірної України на 56-й чемпіонат Європи з карате

Ката

Крістіна Вєнік

Ярослав Федоров

Куміте індивідуальне

Жінки

Катерина Крива (-50 кг)

Анжеліка Терлюга (-55 кг)

Аніта Серьогіна (-61 кг)

Галина Мельник (-68 кг)

Анастасія Степашко (68+ кг)

Чоловіки

Ігор Угніч (-60 кг)

Гнат Пак (-67 кг)

Станіслав Горуна (-75 кг)

Валерій Чоботар (-84 кг)

Різван Талібов (84+ кг)

Куміте командне

Жінки

Аніта Серьогіна, Анжеліка Терлюга, Галина Мельник, Діана Шостак

Чоловіки

Різван Талібов, Валерій Чоботар, Андрій Заплітний, Станіслав Горуна, Ігор Лагунов, Андрій Торошанко, Костянтин Цимбал

 

Прес-служба УФК