ukf_events
ukf_facebook
ukf_instagram
ukf_youtube
karate.ua/Новини/Збірна України вирушила на збори до Єгипту/

Збірна України вирушила на збори до Єгипту

Національна збірна команда України з карате вирушила до Єгипту на навчально-тренувальні збори в рамках підготовки до чемпіонату світу, що відбудеться з 16 по 21 листопада в ОАЕ.

Наші спортсмени з тренерами пробудуть у Шарм-ель-Шейху до 13 листопада, а потім вирушать звідти до Дубаю. Проведення таких зборів є дуже добрим в усіх сенсах: як у спортивному та психологічному, так і в плані акліматизації до умов ОАЕ, що знаходяться зовсім недалеко від Єгипту. Українська федерація карате створює максимально сприятливі умови для досягнення результату.  

У складі збірної представники куміте: жінки - Каткерина Крива (-50 кг), Анжеліка Терлюга (-55 кг), Аніта Серьогіна (-61 кг), Галина Мельник (-68 кг), Анастасія Степашко (68+ кг), Діана Шостак (команда); чоловіки - Нікіта Філіпов (-60 кг), Гнат Пак (-67 кг), Станіслав Горуна (-75 кг), Валерій Чоботар (-84 кг), Різван Талібов (84+ кг), Андрій Торошанко, Денис Копитко, Костянтин Цимбал, Ігор Лагунов (усі - команда).

Тренерський штаб збірної: Микола Сіраковський (головний тренер), Олександр Тонкошкур, Максим Невмержицький, Тетяна Куртян (лікар).

Усі наші бійці перебувають в добрій формі та налаштовані на успішний виступ на чемпіонаті світу, який, відзначимо, мав відбутися минулого року, але був перенесений через пандемію ковід-19.

Наші учасники у категорії ката - Крістіна Вєнік та Ярослав Федоров - готуються до світової першості в Одесі під керівництвом знаного фахівця Олексія Коновалова.

Бажаємо успіху нашій команді та головному тренеру Миколі Сіраковському, для якого це буде дебютний мундіаль в нинішньому статусі. На фарт!

Нагадаємо, що на останньому чемпіонаті світу (Мадрид-2018) здобутком збірної України була єдина медаль - срібло Валерія Чоботаря, поки що найвище наше досягнення такого рівня. Але перспективи для зростання необмежені: маємо двох олімпійських призерів та чимало досвідчених майстрів з великими амбіціями та потенціалом.

Удачі на дубайському татамі!

Прес-служба УФК